Skontaktuj się z nami


* pole wymagane
14 Grudzień 2018

Świąteczny prezentownik ITvip – 2018

Od kilku lat w okresie przedświątecznym publikujemy poradnik zakupowy, mając nadzieję, że będzie on pomocny tym, którzy w składzie najbliższej rodziny mają wysoce „skomputeryzowaną” osobę, której trzeba zrobić miły prezent, a kolejne skarpetki w renifery i sweter w romby nie wchodzą już w grę. Postaram się przedstawić propozycję na każdą kieszeń.
Podkreślam, że swój poradnik kieruję do absolutnych laików w temacie, którym dodatkowo postaram się podpowiedzieć co dana pozycja na liście wniesie w życie obdarowanego.
Warto dodać, że nasz prezentowy podpowiadacz nie powstaje pod patronatem żadnego sklepu, czy marki.

4 Październik 2018

Postrachy serwisów komputerowych – część 1

Każdy w swym zawodzie posiada coś, czego robić się boi, nie lubi, nie chce ale musi, czy w końcu nienawidzi i najchętniej na samą myśl zetknięcia się z tą czynnością/rzeczą, zakopałby głowę w piasek i wyjął na wiosnę.
Zatem przedstawiamy Wam (pierwsze) trzy najgorsze postrachy serwisu komputerowego, przez które nie sypiamy spokojnie po nocach

20 Lipiec 2018

Windows 10 Redstone 5 – ogromna paczka, zupełnie nowe funkcje – szykujcie się!

Podczas gdy aktualizacja o „kodzie” 1803 dla Windows 10, poza kompletną dewastacją systemu, usunięciem grup roboczych z wersji Home i problemami ze skanowaniem po sieci nie oferowała niczego konkretnego w zamian, w nadchodzącym jesiennym pakiecie o roboczej nazwie „Redstone 5” możemy spodziewać się dużych zmian i nowych funkcji. Poniżej przedstawiamy te, o których już dziś wiemy i możemy wziąć je za pewnik.

28 Czerwiec 2018

Dlaczego Twój laptop jest wolny, mimo tego, że jest nowy?

Wielu z naszych klientów wpadło w pułapkę dość często spotykanej opinii, jakoby nowy sprzęt elektroniczny już z samej racji bycia nowym, posiadał wydajnościową przewagę nad kilkuletnim sprzętem. Ta prawda zdezaktualizowała się już dość dawno temu. Pozwólcie więc, że opowiem w jaki sposób do tego doszło.

13 Czerwiec 2018

Windows 10 – brak menu start po aktualizacji

Aktualizacje systemu Windows powodują problemy od kiedy tylko istnieją. Dokąd tylko sięgnę pamięcią – to każdy okres mojej „informatycznej świadomości” zawierał w sobie jakąś łatkę/poprawkę do Windowsa, na którą trzeba było uważać i która powodowała niechciane skutki uboczne.
Z Windowsem 10 oczywiście – jak wszyscy wiemy – nie jest inaczej. Aktualizacje czasem powodują, że nasz system nie nadaje się do użytkowania.

6 Czerwiec 2018

Jak producenci laptopów sztucznie postarzają swój sprzęt i jak im się nie dać: część 1.

Na naszym blogu nie raz i nie dwa poruszaliśmy tematy związane z celowym postarzaniem sprzętu komputerowego przez producentów. Cieszy mnie także, że ten temat coraz częściej jest poruszany przez speców od napraw i nasze wieloletnie starania z przebiciem się do świadomości mas mają w końcu pozytywny skutek. Od jakiegoś czasu większość naszych klientów zdaje sobie sprawę z tykającego zegara w ich laptopach odliczającego te magiczne dwa lata.

Poniżej zatem pierwsza część poradnika o tym, jak te dwa lata trochę przedłużyć.

20 Kwiecień 2018

Nieporadnik: Najczęściej psujący się sprzęt komputerowy jaki możesz kupić. Część druga

Pierwsza część „nieporadnika” była przez Was zaskakująco często czytana i wyświetlana. Próbowaliśmy odgadnąć, czy wynika to z tego, że żyjemy w czasach kiedy bardzo modne jest czegoś nie lubić i pisać o czymś źle, czy z tego, że naprawdę chcecie być konsumentami świadomymi. Ostatecznie na próbach zgadywania się skończyło i postanowiliśmy (tydzień wcześniej niż pierwotnie zakładaliśmy) opublikować część drugą. Miłej lektury!

12 Kwiecień 2018

Nieporadnik: najczęściej psujący się sprzęt komputerowy jaki możesz kupić. Część pierwsza

Sieć kipi od poradników z serii „polecane zestawy”, „co kupić”, „nejlepszy sprzęt do kwoty X”.
Postanowiliśmy zatem – jako serwis komputerowy – podzielić się naszym doświadczeniem z najczęściej psującym się sprzętem jaki obserwujemy lub jaki do nas trafia.

5 Marzec 2018

Bezsensowne gadżety elektroniczne

Kilka słów o najbardziej niepotrzebnych gadżetach elektronicznych. Czyli krótko i na temat o: kablach do telewizora za naprawdę grube pieniądze, piorunująco szybkich laptopach z najniższej półki, umierającym rynku tabletów, oraz cudach techniki z Państwa Środka.

Brak wifi po aktualizacji - serwis komputerowy Gdańsk
23 Styczeń 2018

Windows 10 i brak sieci WiFi po aktualizacjach

Aktualizacje systemu nie zawsze kończą się powodzeniem. Szczególnie w momencie, gdy użytkownik przerwie ten proces, wyłączając siłą komputer. Ostatnimi czasy często dochodzą nas słuchy, że po aktualizacjach systemowych nie można połączyć się z siecią WiFi. Zajmijmy się więc tym problemem!

serwis komputerów dell gdańsk
naprawa komputerów hp gdańsk
serwis laptopów sony vaio gdańsk
naprawa komputerów gdańsk
serwis laptopów toshiba gdańsk
<naprawa komputerów acer gdańsk
serwis laptopów asus gdańsk
naprawa komputerów lenovo gdańsk
serwis laptopów samsung gdańsk
naprawa sprzetu amd gdańsk
serwis gigabyte gdańsk
naprawa laptopów cisco gdańsk
naprawa sprzetu nvidia gdańsk
naprawa laptopów intel gdańsk