logo
Masz jakieś pytania?
799 300 310

Naprawa laptopów
i komputerów Gdańsk


W ITVIP zajmujemy się naprawą laptopów i komputerów na terenie Gdańska. Nasi eksperci radzą sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi uszkodzeniami sprzętu komputerowego. Oddaj swój komputer albo laptop w nasze ręce, a my zrobimy wszystko, aby usunąć wszystkie usterki.

Naprawy laptopów i komputerów przeprowadzamy z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa. Przekazując uszkodzony sprzęt do naszego serwisu w Gdańsku, niczym nie ryzykujesz. Chętnie podejmiemy się zarówno drobnych napraw, jak i zaawansowanych prac serwisowych.

Współpracujemy zarówno z klientami biznesowymi, jak i indywidualnymi. Skontaktuj się z nami i nie martw się dłużej o niedziałający sprzęt komputerowy.
Zadzwoń do serwisu
serwis stacjonarny w gdańsku

Masz problem ze sprzętem? Wybierz serwis laptopów i komputerów w Gdańsku


Twój laptop nagle przestał działać? Stacjonarny komputer nie reaguje po wciśnięciu włącznika? Pomożemy Ci jak najszybciej rozwiązać problem z niedziałającym sprzętem komputerowym.

Profesjonalna naprawa laptopów i komputerów w ITVIP to szansa na przywrócenie pełnej sprawności sprzętu. Dbamy o każdego klienta. Pomagamy w ramach zdalnego wsparcia informatycznego, a także kompleksowej obsługi serwisowej klientów indywidualnych i biznesowych na terenie Gdańska.
porozmawiaj z ekspertem

ZAMÓWIENIA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

NAPRAWA LAPTOPÓW,
SERWIS KOMPUTERÓW,
ZDALNA POMOC INFORMATYCZNA

TEL. 799 300 310
E-MAIL: KONTAKT@ITVIP.PL

OBSŁUGA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

UL. LĘBORSKA 3B
80-306 GDAŃSK

TEL. 799 300 310
E-MAIL: KONTAKT@ITVIP.PL

SERWIS KOMPUTEROWY

UL. SUBISŁAWA 28
80-354 GDAŃSK

TEL. 799 300 310
E-MAIL: KONTAKT@ITVIP.PL

Jak działa serwis laptopów i komputerów w Gdańsku?


1. Rozmawiamy z klientem

Przed przyjęciem sprzętu na serwis, musimy dowiedzieć się, jakie są objawy uszkodzenia laptopa lub komputera. Wtedy możemy wstępnie oszacować koszty i ustalić metody naprawy.

2. Przyjmujemy sprzęt na serwis

Po rozmowie z klientem i zapoznaniu się z usterką rozpoczynamy procedurę przyjęcia sprzętu do serwisu. Przed rozpoczęciem pracy drobiazgowo analizujemy źródło problemu.

3. Zwracamy sprawny laptop lub komputer

Po wykonaniu niezbędnych czynności serwisowych i wymianie uszkodzonych podzespołów, oddajemy w 100% sprawne urządzenie w ręce klienta.
serwis komputerów w gdańsku

Dlaczego warto wybrać nasz serwis komputerów i laptopów w Gdańsku?


ITVIP to zespół profesjonalistów z doświadczeniem i pasją do pracy. Mamy skrupulatnie opracowane procedury pracy, dzięki którym naprawa laptopów i komputerów w Gdańsku przebiega szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Z pełnym zaangażowaniem podejmujemy się każdego zlecenia serwisowego. Jeśli naprawa usterki w komputerze może przewyższać jego wartość - poinformujemy Cię o tym! Dla nas naprawy komputerów i laptopów to prawdziwe wyzwanie, a nie przykry obowiązek.
Dowiedz się więcej

Konkurencyjne ceny

błyskawiczna naprawa

gwarancja sprawności

indywidualne podejście

Co robimy w ITVIP?

Naprawa laptopów i komputerów w Gdańsku - zobacz czym zajmujemy się na co dzień.

  • Czysta instalacja i reinstalacja systemu operacyjnego.
  • Instalacja i aktualizacja sterowników.
  • Skanowanie i usuwanie wirusów komputerowych.
  • Składanie zestawów komputerowych.
  • Wymiana uszkodzonych podzespołów.
  • Czyszczenie komputera z kurzu.
  • Naprawa uszkodzonej matrycy w laptopie.
  • Doradztwo i modernizacja sprzętu komputerowego.
  • Odzyskiwanie danych z dysku twardego.

Jakie naprawy przeprowadzamy najczęściej?


Wymiana uszkodzonej matrycy
Odzyskiwanie danych z dysku
Wymiana procesora
Instalacja sterowników
Czyszczenie wentylatorów
Wymiana gniazda ładowania
Wymiana płyty głównej
Uszkodzona matryca w laptopie to dla naszych serwisantów chleb powszedni. Podejmujemy się takich zleceń zarówno w nowych, jak i starszych sprzętach.

W ramach usługi naprawy laptopa najpierw demontujemy uszkodzone elementy obudowy, następnie matrycę i oceniamy skalę uszkodzeń. Często zdarza się, że wraz z pękniętym ekranem doszło też do uszkodzenia taśmy transmisyjnej. Wtedy oprócz wymiany matrycy w laptopie musimy też zamontować nową taśmę łączącą ekran z płytą główną.

Na naprawę laptopa w ramach wymiany matrycy potrzebujemy średnio jeden dzień roboczy, o ile mamy nowe podzespoły na miejscu. W przypadku konieczności zamówienia części u producenta albo w hurtowni czas naprawy jest uzależniony od terminu dostawy podzespołów.
Zapytaj o wymianę matrycy
Zajmujemy się nie tylko podstawowymi naprawami laptopów i komputerów w Gdańsku. Specjaliści w ITVIP podejmują się też prac związanych z odzyskiwaniem danych z dysków twardych HDD i SSD, przenośnych, a także z kart pamięci.

W trakcie odzyskiwania utraconych danych z dysku twardego komputera lub laptopa wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie. To jedyny skuteczny sposób, aby przeskanować wszystkie sektory w przestrzeni dysku i znaleźć dane, które zostały usunięte, ale jeszcze nie nadpisane.

Jeśli po utraconych plikach pozostał jakikolwiek ślad na dysku twardym, znajdziemy rozwiązanie i przywrócimy ważne dla klienta pliki osobiste, firmowe, zdjęcia, a także dokumenty.
Masz pytania? Dzwoń!
W naszym gdańskim serwisie komputerów i laptopów często podejmujemy się wymiany procesora. Takie operacje przeprowadzamy zarówno w komputerach, jak i laptopach - o ile układ procesora nie jest zintegrowany z płytą główną. Wtedy naprawa może okazać się nieopłacalna.

Podczas realizacji usługi wymiany procesora w laptopie lub komputerze, zawsze zaczynamy od diagnostyki. Kiedy potwierdzimy, że element został uszkodzony i nadaje się do wymiany, zamawiamy nową część i montujemy w komputerze klienta.

W trakcie akcji serwisowej korzystamy z niezbędnych zabezpieczeń przeciwprzepięciowych oraz profesjonalnego stołu serwisowego. Dzięki temu wymianę procesora przeprowadzamy w 100% bezpiecznie i skutecznie.
Odwiedź serwis w Gdańsku
Zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy mogą skorzystać z usługi instalacji sterowników na swoich komputerach stacjonarnych i laptopach. W naszym serwisie komputerowym na terenie Gdańska możemy przeprowadzić instalację sterowników nawet w ciągu jednego dnia roboczego.

Instalacja sterowników do laptopa lub komputera w naszym serwisie to gwarancja niezawodności pracy posiadanego sprzętu. Nasi eksperci wiedzą, jak dopasować odpowiednie sterowniki do rodzaju urządzenia oraz zainstalowanego systemu operacyjnego.

Zdecyduj się na naprawę komputera w naszym gdańskim serwisie, jeśli sprzęt nie działa prawidłowo lub masz problem z uruchomieniem zainstalowanych aplikacji. Być może wystarczy zaktualizować lub reinstalować sterowniki.
Zadzwoń do serwisu
Praca wentylatorów w laptopie lub komputerze stacjonarnym jest zbyt głośna? Jeśli hałas generowany przez wentylatory uniemożliwia Ci komfortową pracę na sprzęcie komputerowym, być może doszło do nadmiernego zanieczyszczenia elementów układu chłodzenia wewnątrz obudowy.

W takiej sytuacji czym prędzej skontaktuj się z naszym serwisem w Gdańsku. W ramach naprawy laptopa lub komputera możemy przeprowadzić kompleksowe czyszczenie podzespołów układu chłodzenia. Wyczyścimy wentylatory z kurzu i innych zabrudzeń, a w razie potrzeby wymienimy uszkodzone podzespoły na nowe.

Kompleksowe czyszczenie wentylatorów w komputerze to realna szansa na przywrócenie pełnej sprawności i wydajności sprzętu.
Zadzwoń do serwisu
Mocno eksploatowane laptopy znacznie częściej ulegają usterkom niż sprzęt, z którego klienci korzystają raczej sporadycznie. Wyjątkowo częstą usterką jest uszkodzenie gniazda ładowania w laptopie. Takimi naprawami laptopów w Gdańsku zajmujemy się praktycznie od ręki, nawet w jeden dzień roboczy.

Nasi serwisanci są w stanie wymienić najnowsze gniazda ładowania typu USB-C, a także standardowe złącza DC 5,5 mm. Jeżeli urządzenie nie reaguje po podłączeniu ładowarki do gniazda laptopa, a zasilacz jest w pełni sprawny, prawdopodobnie doszło do uszkodzenia gniazda ładowania na płycie głównej.

W naszym serwisie na terenie Gdańska naprawiamy gniazda ładowania, w których są poluzowane złącza lutownicze albo kiedy gniazdo zostało całkowicie wyrwane z płyty głównej.
Umów się na wymianę gniazda ładowania
Laptop nie reaguje na żaden z przycisków funkcyjnych? Po podłączeniu ładowarki nic nie pojawia się na ekranie? Być może uszkodzeniu uległa płyta główna zamknięta w obudowie laptopa. Wtedy może okazać się, że bez wymiany kompletnej tego podzespołu w laptopie nie da się przywrócić pełnej sprawności urządzenia.

Wymieniamy płyty główne zarówno w laptopach, jak i komputerach stacjonarnych. Najpierw diagnozujemy źródło problemu, a później zamawiamy nowy element i montujemy w komputerze klienta.

Często też zdarza się, że wymiana płyty głównej (szczególnie w laptopie) okazuje się nieopłacalna, a cena części przewyższa wartość sprzętu. Wtedy informujemy o tym klienta, aby nie narażać nikogo na zbędne koszty.
Porozmawiaj z serwisantem

Opinie - naprawa laptopów i komputerów Gdańsk


Iog S

Jestem bardzo zadowolona z usług tego serwisu komputerowego. Obsługa była nie tylko profesjonalna, ale także bardzo pomocna. Gdy zgłosiłam problem z moim komputerem, natychmiastowo udzielono mi porady i pomocy. Przeprowadzono dokładną diagnozę bez pobierania opłat, co było miłym zaskoczeniem. Z pewnością będę polecać ich usługi innym i sama skorzystam z nich w przyszłości, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dziękuję za świetną obsługę!

Joanna Fubler

Wspaniały serwis! Naprawiają nawet najtrudniejsze przypadki i zawsze z wysoką jakością, ceny konkurencyjne, przejrzyste - wyceny z wyprzedzeniem, do potwierdzenia przed wykonaniem zlecenia, o czasie i bardzo rzetelnie! Zrealizowałam już 3 różne naprawy i za każdym razem ten sam wysoki poziom obsługi, a przy tym sympatycznie i rzeczowo. Fajny serwis, gorąco polecam 🙂👍

Kasia Ignerska

Dziś panowie uratowali mii kolejny sprzęt, tym razem laptop. Ufam im w ciemno, jestem klientką od prawie 10 lat, jako osoba, która zupełnie się gubi w takich rzeczach, nie wiem, jak to robią, ale wiem, że jak będę odbierać komputer to wszystko będzie w działało w porządku albo i lepiej, niż przedtem. Ceny - bardzo przystępne. Idealnie.

Michał Anton

Ze względu na problemy z chodzeniem po zabiegu nogi, oraz brak możliwości transportu komputera do serwisu. ITvip zawitał w moje progi i pomógł w złożeniu komputera osobiście.
Polecam 6/5 :)

Grzegorz Rasmus

Miła i profesjonalna obsługa. Poradzą sobie z każdym problemem. Korzystając z ich usług jest się zadowolonym. Natomiast szef firmy to fachowiec , rzeczowy, konkretny. Potrafi dać rabat. POLECAM.

Agnieszka Kenig

Dziękuje za szybką i bezbłędną naprawę mojego sprzętu komputerowego. Myślałam, że to już koniec z moim laptopem, jednak chłopaki z ITvip pomogli mi w znalezieniu rozwiązania. Serwis godny polecenia i obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie.
Skontaktuj się z nami

Jakie laptopy i komputery naprawiamy?


logo-dell
logo-hp
logo-sony-vaio
logo-msi
logo-toshiba
logo-acer
logo-asus
logo-lenovo
logo-samsung
logo-amd
logo-gigabyte
logo-cisco
logo-nvidia
logo-intel

FAQ - naprawa komputerów i laptopów gdańsk


Na czym polega naprawa laptopa door-to-door?

Dla klientów, którzy nie są w stanie osobiście pojawić się w naszym serwisie laptopów w Gdańsku, udostępniamy usługę door-to-door. Naprawa wysyłkowa polega na tym, że klient wysyła do nas uszkodzonego laptopa kurierem. Po odebraniu przesyłki przeprowadzamy diagnostykę, wysyłamy wycenę i po zaakceptowaniu kosztów realizujemy naprawę. Po zakończonej akcji serwisowej wysyłamy w 100% sprawny sprzęt do klienta.

Jak długo trwa naprawa komputera w serwisie na terenie Gdańska?

W większości przypadków naprawa komputera na terenie Gdańska nie trwa dłużej niż 1 dzień roboczy. Ostateczny czas oczekiwania na naprawiony komputer stacjonarny lub laptop jest zależny od poziomu uszkodzeń oraz dostępności części zamiennych w hurtowni.

Kiedy warto zdecydować się na naprawę laptopa lub komputera w serwisie na terenie Gdańska?

Na usługę naprawy laptopa w Gdańsku warto zdecydować się zawsze wtedy, kiedy sprzęt pracuje zbyt głośno, zawiesza się albo temperatury pracy podzespołów są zbyt wysokie.

W razie zaobserwowania jakichkolwiek problemów z prawidłowym działaniem urządzenia warto czym prędzej skontaktować się z naszym serwisem. W ten sposób można uniknąć poważniejszych uszkodzeń.

Czy naprawiamy laptopy po zalaniu?

Oczywiście, że tak. Wysuszymy i naprawimy urządzenia, które zostały zalane wodą, herbatą, a nawet kawą. Chętnie podejmiemy wyzwanie,  przeprowadzimy diagnostykę i wymienimy uszkodzone podzespoły. Z naszą pomocą przywrócisz pełną sprawność zalanego sprzętu komputerowego. Wystarczy, że zdecydujesz się na naprawę laptopa w Gdańsku.

Naprawa laptopów w Gdańsku

Z pełnym zaangażowaniem i zachowaniem zasad bezpieczeństwa pracy naprawiamy laptopy w Gdańsku. Nasi serwisanci zajmują się komputerami mobilnymi po zalaniu,
z uszkodzonymi matrycami, a nawet z niedziałającą klawiaturą.

W ramach usług naprawy laptopów na terenie Gdańska wykonujemy nie tylko podstawowe prace serwisowe, ale także modernizujemy mobilne jednostki. Możemy rozszerzyć ilość pamięci RAM, zmienić dysk twardy, a także zainstalować i skonfigurować system operacyjny.

Skrupulatnie diagnozujemy, szukamy źródła problemu i proponujemy rozwiązania, które będą korzystne finansowo dla klienta, ale jednocześnie pozwolą na przywrócenie pełnej sprawności laptopa.

Naprawa laptopa w Gdańsku.
Naprawa komputera w Gdańsku.

Naprawa komputerów w Gdańsku

Chętnie przyjmujemy zlecenia na naprawę komputerów stacjonarnych w Gdańsku. Sprzęt naszych klientów traktujemy z należytym szacunkiem i starannie wykonujemy wszystkie czynności serwisowe.

Profesjonalny serwis komputerów na terenie Gdańska to miejsce, gdzie skutecznie odzyskamy utracone z dysku HDD lub SSD, a także zajmiemy się konserwacją i konfiguracją systemu w stacjonarnym komputerze.

Dla naszych serwisantów stacjonarne jednostki komputerowe nie kryją żadnych tajemnic. Już na etapie diagnostyki znajdziemy wszystkie źródła problemów i zrealizujemy naprawę komputera w Gdańsku nawet w jeden dzień roboczy.

Poznaj recenzję zadowolonych klientów ITVIP


Od wielu lat działamy w branży informatycznej. Do tej pory zebraliśmy wiele pozytywnych recenzji od osób, które zdecydowały się na naprawę komputera w Gdańsku. Polecenia naszych klientów to najlepsze potwierdzenie, że jesteśmy firmą godną zaufania. Wśród grona recenzentów mamy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, korzystających jednocześnie z pełnej obsługi informatycznej.

Serwis laptopów i komputerów w Gdańsku


Czyszczenie komputera, laptopa.

Czyszczenie i konserwacja komputerów

Czyszczenie komputera to usługa, która może realnie wpłynąć na komfort pracy użytkownika. Wysokie temperatury pracy, blue screeny, nagłe wyłączenie komputera.
To problemy, które pojawiają się, jeśli jednostka stacjonarna lub laptop są mocno zanieczyszczone.

W ramach naprawy komputerów w Gdańsku zajmiemy się usunięciem kurzu i resztek jedzenia z obudowy komputera. Oczyścimy wiatraki, wymienimy pastę termoprzewodzącą procesora i sprawdzimy wydajność układu chłodzenia. Wszystko po to, aby zmaksymalizować wydajność komputera.

Konfiguracja systemu operacyjnego

Masz problem z instalacją albo konfiguracją systemu operacyjnego na nowym komputerze? Serwisanci w Gdańsku zajmą się pełnym przygotowaniem zainstalowanego oprogramowania do pracy. Przygotujemy wszystkie podstawowe ustawienia, zainstalujemy sterowniki i dostosujemy wygląd systemu do potrzeb użytkownika.

W naszym serwisie realizujemy nie tylko naprawy komputerów i laptopów, ale także czystą instalację systemu, reinstalację, a także przywracamy ustawienia fabryczne wraz z późniejszą konfiguracją systemu zgodnie z preferencjami klienta.

Konfiguracja systemu komputerowego.
Usuwanie wirusów komputerowych.

Usuwanie wirusów komputerowych

Wirusy komputerowe są groźne zarówno na komputerach prywatnych, firmowych, jak i na laptopach mobilnych, które często są podłączane do publicznych sieci internetowych.

Naprawa komputera i laptopa w Gdańsku wcale nie musi obejmować technicznej wymiany uszkodzonych podzespołów. Często zdarza się, że za nieprawidłową pracę urządzenia odpowiadają wirusy znajdujące się na dysku.

W ITVIP mamy odpowiednie narzędzia, oprogramowanie i umiejętności, aby skutecznie usuwać wirusy komputerowe. Korzystając z takich napraw laptopa w Gdańsku, zapomnisz o problemach z trojanami, robakami i oprogramowaniem śledzącym stosowanym przez cyberprzestępców.

Nasz blog

Fałszywa wiadomość od prezesa z fakturą do opłacenia

W ostatnich dnia, jest wysyp fałszywych wiadomość e-mail, które mają na celu wykonanie szybkiego przelewu przez osoby zajmujące się płatnościami w firmie na fałszywe konto.

Dostałeś dziwnego maila od prezesa, aby zapłacić nieznaną Ci fakturę?
Ktoś się podszywa pod Ciebie i wysyła do księgowości faktury, które nigdy nie powinny być opłacone?

To jest wpis dla Ciebie.

Czytaj dalej
Udostępnianie folderu w sieci domowej w systemie Windows 11

Jeśli posiadasz więcej niż jeden komputer i chcesz w prosty sposób udostępniać między nimi pliki – bez użycia dysków zewnętrznych, czy pendriveów, lub po prostu masz zamiar udostępnić pliki innym domownikom w prosty sposób – zapoznaj się z naszą krótką instrukcją. Przygotowaliśmy dla Ciebie także materiał wideo. Dasz radę! Wymagania, by procedurę zakończyć sukcesem to: […]

Czytaj dalej
Jak kupować używanego laptopa?

Jak pewnie nie umknęło Twojej uwadze – poruszać tu będę zagadnienie kupna używanego laptopa.
Należy się jednak wyjaśnienie: a dlaczego akurat używanego? Czemu nie nowego?
Cóż – skoro to czytasz, to samemu dobrze wiesz czemu szukasz sprzętu z tej kategorii, ale by mieć czyste sumienie, pozwól mi wymienić najbardziej (moim zdaniem) mocne argumenty stojące za takim zakupem.

Czytaj dalej

Skontaktuj się z nami:

Serwis komputerowy


UL. SUBISŁAWA 28
80-354 GDAŃSK
TEL. 799 300 310
E-MAIL: KONTAKT@ITVIP.PL

POLITYKA PRYWATNOŚCI
kontakt-obsluga

Obsługa klientów biznesowych


(OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM)
UL. LĘBORSKA 3B
80-306 GDAŃSK
E-MAIL: KONTAKT@ITVIP.PL

kontakt-zamowienia

zamówienia dla klientów indywidualnych


NAPRAWA LAPTOPÓW,
SERWIS KOMPUTERÓW,
ZDALNA POMOC INFORMATYCZNA.
TEL. 799 300 310
E-MAIL: KONTAKT@ITVIP.PL

Marketing internetowy: https://lembicz.pl