logo
Masz jakieś pytania?
799 300 310

Praktyki mamy różne, ale cel tylko jeden

Dajemy z siebie wszystko, by naprawa sprzętu w naszym serwisie była szybka i skuteczna. Robimy to po to, by osiągnąć ten najważniejszy cel – zadowolenie i satysfakcję klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać.

Kim jesteśmy?


TVIP to profesjonalny serwis sprzętu komputerowego i obsługa informatyczna dla firm z siedzibą w Gdańsku. Nasze usługi cechuje skrupulatność, zaangażowanie i przyjazne podejście do klientów. Traktujemy ich jak partnerów, którzy oczekują uczciwości i transparentności na każdym etapie zlecenia. To podejście weryfikujemy już na etapie zatrudniania nowych pracowników.

Na równo z kompetencjami stawiamy komunikatywność, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Jeśli specjalista nie potrafi wyjaśnić Ci prostym językiem, na czym polega problem – to znaczy, że sam go nie rozumie i nie będzie w stanie Ci pomóc. To klient jest w centrum uwagi i to na jego zadowoleniu zależy nam najbardziej!

Szybka i skuteczna naprawa uszkodzonych komputerów to kwintesencja naszej działań w ITVIP. Podejmujemy się zarówno drobnych usterek, jak i poważnych awarii, wymagających większego nakładu pracy.

Naprawa komputerów

Zepsuty lub zacinający się laptop? Oddaj go w ręce naszych specjalistów i przekonaj się, że już po kilku godzinach Twój sprzęt może działać jak nowy!

Naprawa laptopów

Zastanawiasz się nad outsourcingiem IT? Nasza firma zajmie się obsługą firmowej sieci i serwera, a w razie potrzeby przeszkoli też Twoich pracowników.

Obsługa informatyczna firm

Jak skorzystać z naszych usług?

Wystarczy, że udasz się do siedziby naszego serwisu pod adresem Subisława 28 w Gdańsku. Czekają tam na Ciebie serwisanci, którzy z chęcią pomogą Ci rozwiązać problem z Twoim sprzętem. A może potrzebujesz wsparcia w obsłudze informatycznej? Klientów biznesowych zapraszamy na ul. Lęborską 3B w Gdańsku. Pamiętaj także, że możesz się z nami skontaktować pod nr telefonu 799 300 310 lub pisząc na adres kontakt@itvip.pl.

Doskonale znamy sprzęt tych firm:


logo-dell
logo-hp
logo-sony-vaio
logo-msi
logo-toshiba
logo-acer
logo-asus
logo-lenovo
logo-samsung
logo-amd
logo-gigabyte
logo-cisco
logo-nvidia
logo-intel

O itvip


2000 +

Naprawionych komputerów

3500 +

Obsłużonych klientów

21 min

średni czas reakcji na zgłoszoną usterkę

24h

W razie potrzeby serwis komputerowy i obsługa firm 24h

Zobacz ostatnie artykuły na naszym blogu

Fałszywa wiadomość od prezesa z fakturą do opłacenia

W ostatnich dnia, jest wysyp fałszywych wiadomość e-mail, które mają na celu wykonanie szybkiego przelewu przez osoby zajmujące się płatnościami w firmie na fałszywe konto.

Dostałeś dziwnego maila od prezesa, aby zapłacić nieznaną Ci fakturę?
Ktoś się podszywa pod Ciebie i wysyła do księgowości faktury, które nigdy nie powinny być opłacone?

To jest wpis dla Ciebie.

Czytaj dalej
Udostępnianie folderu w sieci domowej w systemie Windows 11

Jeśli posiadasz więcej niż jeden komputer i chcesz w prosty sposób udostępniać między nimi pliki – bez użycia dysków zewnętrznych, czy pendriveów, lub po prostu masz zamiar udostępnić pliki innym domownikom w prosty sposób – zapoznaj się z naszą krótką instrukcją. Przygotowaliśmy dla Ciebie także materiał wideo. Dasz radę! Wymagania, by procedurę zakończyć sukcesem to: […]

Czytaj dalej
Jak kupować używanego laptopa?

Jak pewnie nie umknęło Twojej uwadze – poruszać tu będę zagadnienie kupna używanego laptopa.
Należy się jednak wyjaśnienie: a dlaczego akurat używanego? Czemu nie nowego?
Cóż – skoro to czytasz, to samemu dobrze wiesz czemu szukasz sprzętu z tej kategorii, ale by mieć czyste sumienie, pozwól mi wymienić najbardziej (moim zdaniem) mocne argumenty stojące za takim zakupem.

Czytaj dalej

Nasz jedyny cel - zadowolenie klienta


Trudno sprostać wymaganiom klientów, gdy praca nie sprawia Ci przyjemności. Właśnie dlatego w ITVIP za Twój sprzęt odpowiadają specjaliści z powołaniem, dla których każde kolejne zlecenie stanowi nowe wyzwanie, a nie przykry obowiązek. Zatrudniamy osoby, które z pasją oddają się swojej pracy i tak samo chętnie odpowiadają na wszelkie pytania.

Jako klient masz prawo pytać, a my z przyjemnością wytłumaczymy Ci zawiłe aspekty techniczne jak najprostszym językiem. Wychodzimy z założenia, że naprawa sprzętu wcale nie jest najważniejsza. Najbardziej liczy się dla nas uśmiech na twarzy klientów i zadowolenie z naszej pracy.

Przykładowe opinie


Jolanta Wojtkowska


Super obsługa naprawa i fachowość na każdym kroku polecam

Katarzyna Słoboda


Bardzo profesjonalne podejscie do Klienta. Byłam pewna, że komputer jest do wyrzucenia, a udało się go naprawić. Dziękuję za pomoc! Będę polecać.

Maciej Wichnowski


Nie jest najtaniej, ale sprawnie i profesjonalnie :)

Gawello21


Pięknie dziękuję chłopakom za dobrze wykonaną pracę i naprawę mojego laptopa w ekspresowym tempie.

Skontaktuj się z nami:

Serwis komputerowy


UL. SUBISŁAWA 28
80-354 GDAŃSK
TEL. 799 300 310
E-MAIL: KONTAKT@ITVIP.PL

POLITYKA PRYWATNOŚCI
kontakt-obsluga

Obsługa klientów biznesowych


(OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM)
UL. LĘBORSKA 3B
80-306 GDAŃSK
E-MAIL: KONTAKT@ITVIP.PL

kontakt-zamowienia

zamówienia dla klientów indywidualnych


NAPRAWA LAPTOPÓW,
SERWIS KOMPUTERÓW,
ZDALNA POMOC INFORMATYCZNA.
TEL. 799 300 310
E-MAIL: KONTAKT@ITVIP.PL

Marketing internetowy: https://lembicz.pl