logo
Masz jakieś pytania?
799 300 310

Obsługa informatyczna Gdańsk


Nie wahaj się skorzystać z profesjonalnego wsparcia informatycznego dla przedsiębiorstw. Nasza firma oferuje outsourcing IT, którego głównym zadaniem jest odciążenie Cię od codziennych obowiązków związanych z zarządzaniem firmową siecią, konserwacją sprzętu czy konfiguracją oprogramowania. Obsługę informatyczną zostaw specjalistom z ITVIP – skup się na tym, co dla Ciebie najważniejsze i pozwól swojej firmie rozkwitać!

Kontakt z namiOdwiedź naszą firmę

Dlaczego obsługa informatyczna w Gdańsku u nas?


Klientów biznesowych traktujemy tak samo, jak indywidualnych – z szacunkiem i pełną uczciwością. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie. Dokładnie przeanalizujemy sytuację w Twojej firmie i zaproponujemy rozwiązania, które faktycznie pomogą Wam się rozwinąć przy jednoczesnym ograniczaniu zbędnych kosztów. Wybierając ITVIP masz pewność, że przygotujemy dla Ciebie ofertę skrojoną pod Twoje oczekiwania!

Kontakt z nami

Konkurencyjne ceny

błyskawiczna naprawa

długi okres gwarancji

dobra jakość i miła obsługa

Doskonale znamy sprzęt tych firm:


logo-dell
logo-hp
logo-sony-vaio
logo-msi
logo-toshiba
logo-acer
logo-asus
logo-lenovo
logo-samsung
logo-amd
logo-gigabyte
logo-cisco
logo-nvidia
logo-intel

Jakie problemy rozwiążę obsługa informatyczna?

  • Konsultacje przy zakupie nowego sprzętu i oprogramowania.
  • Zakup sprzętu komputerowego dostosowanego do profilu biznesowego firmy.
  • Instalację i konfigurację nowego oprogramowania.
  • Stałą konserwację i serwis posiadanego sprzętu i oprogramowania.
  • Okresowe kopie danych (kopie bezpieczeństwa).
  • Administrację serwerem Klienta, siecią i dostępem do Internetu,
  • i wiele, wiele innych problemów.

Opinie o naszej obsłudze informatycznej firm

STUDIO REKLAMY NEON SYSTEM

„Studio Reklamy oświadcza, że firma ITvip prowadzi obsługę informatyczną oraz serwis komputerowy w naszej firmie. Przez cały okres świadczenia usług współpraca przebiegała wzorowo.
Firma ITvip rzetelnie wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków. Ich pracownicy wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom, proponując szereg najkorzystniejszych dla nas rozwiązań...”

Mariusz Lisak

„[…] Współpraca przebiegała bezproblemowo i bez zbędnej zwłoki czasowej, co było dla mnie najważniejsze, ze względu na charakterystykę branży medycznej. W ramach obsługi gabinetu otrzymałem kompleksową obsługę informatyczną wraz z doradztwem na wysokim poziomie, za co Panom prowadzącym firmę jestem niezmiernie wdzięczny.”

Firma Seenet

„Firma ITVIP była naszym głównym partnerem z zakresu IT, w czasie, gdy powstawała nasza firma. Był to moment, w którym na gwałt potrzebowaliśmy niewielkiej infrastruktury komputerowej złożonej z kilku współpracujących z sobą stacji roboczych. Pan Andrzej Głowacki i jego pracownicy mimo działania pod ogromną presją czasu zmontowali dla nas idealnie dopasowany do naszych potrzeb sprzęt komputerowy, działający bezawaryjnie już od kilku lat. Zostaliśmy także profesjonalnie i rzetelnie przeszkoleni pod względem bezpieczeństwa i archiwizacji danych w ramach zamówionej w tejże firmie usługi. Panowie z firmy ITVIP to cierpliwi i opanowani profesjonaliści – lepiej nie da się określić ich podejścia do usługodawcy.”

Agencja reklamowa RED 9

„Firma ITVIP skompletowała dla nas najwyższej klasy i wydajności stacje robocze, przeznaczone do profesjonalnych zastosowań graficznych. Z czystym sumieniem pragnę podkreślić, że – patrząc z perspektywy doświadczonego twórcy grafiki, który miał do czynienia z bardzo wieloma konfiguracjami sprzętowymi, w tym z gotowymi stacjami dużych koncernów komputerowych – stacje zaprojektowane przez ITVIP spełniają najwyższe możliwe standardy niezawodności i bezawaryjności w eksploatacji. Firma ta jest przykładem tego, że nie zawsze warto korzystać z gotowych rozwiązań, gdyż sprzęt „szyty na miarę”, jaki pracownicy ITVIP doskonale umieją przygotować, jest wyjściem o wiele mądrzejszym. Pracownicy ITVIP, z którymi miałem przyjemność współpracować to ludzie na będący doskonale zorientowani na rynku sprzętu komputerowego i profesjonalnego oprogramowania. Polecam wszystkim interesy z firmą zatrudniającą takich fachowców.”

ROLBUD

"Firma ITvip walnie przyczyniła się do utrzymania w prawidłowym stanie naszej firmowej infrastruktury komputerowej. W ciągu ponad roku współpracy interwencje przeprowadzane były zawsze bardzo szybko i praktycznie zawsze kończąc sie sukcesem.
Firma ITvip prowadziła dla nas wsparcie zarówno zdalne, jak i „on site” w przypadkach awarii systemów operacyjnych, drukarek, problemów technicznych i programowych.”

STOWARZYSZENIE OVUM

Nasze doświadczenie ze współpracy z firmą pozwala nam z czystym sumieniem polecić ją jako profesjonalną w zakresie kompleksowej obsługi informatyczne. Wykonana usług została dostosowana do naszych wymagań i oczekiwań. Zadanie zostało wykonane zgodnie z ustaloną specyfikacją i terminami. Należy podkreślić kreatywne podejście do realizacji zadań i zaproponowanie ciekawych rozwiązań technologicznych. Co ważne – firma prezentowała profesjonalną obsługę już na etapie wstępnych konsultacji.

Kontakt z nami

Pytania odnośnie obsługi informatycznej firm w Gdańsku

Ile kosztuje obsługa informatyczna firm?

Już od 400 zł miesięcznie można mieć u nas obsługę informatyczną. Ostateczna cena zależy od wielu czynników, więc zachęcamy do kontaktu, po którym przygotujemy całkowicie niezobowiązującą wycenę obsługi informatycznej, dostosowaną do potrzeb Państwa firmy.

Obsługa informatyczna jest tylko w Gdańsku?

Nasze wsparcie informatyczne obejmuje całe trójmiasto + 50 km względem lokalizacji naszej firmy. W tym obszarze możemy zagwarantować szybki czas reakcji i atrakcyjne ceny.

Jak szybko reagujemy na zgłoszenie awarii?

Mogą Państwo zdecydować się na obsługę informatyczną 24h przez 7 dni w tygodniu. Wtedy nasz serwisant o każdej porze dnia i nocy jest do Państwa dyspozycji i błyskawicznie reaguje na zgłoszenie (średni czas do przybycia serwisanta od zgłoszenia wynosi 57 min).

Czy obsługujemy duże firmy?

Tak. Możemy dostosować ilość serwisantów względem wielkości Państwa firmy jak i ilości czasu, który ma być przeznaczony, aby pod względem IT wszystko działało prawidłowo.

Czy w ramach obsługi informatycznej pomagamy wybrać sprzęt komputerowy?

Oczywiście. Nie tylko możemy pomóc wybrać odpowiedni sprzęt, ale również go złożyć. Dzięki temu sprzęt komputerowy jest "szyty na miarę" i jest to dla firmy dużo większe udogodnienie.

Co robimy oprócz obsługi informatycznej dla firm?

Naprawa laptopów Gdańsk

Nie zliczymy, ile uszkodzonych laptopów wpadło nam już w ręce. Zdarzały się przypadki sprzętów po upadkach z dużych wysokości czy nawet przejechanych przez samochód. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Nieważne, czy zgłaszasz się do nas z zalanym laptopem, zależy Ci na kompleksowym czyszczeniu sprzętu czy oczekujesz szybkiej konsultacji w sprawie kupna nowego podzespołu – w naszym serwisie możesz liczyć na naszą fachową pomoc ze strony najlepszych specjalistów, którzy dogłębnie przeanalizują Twoje zgłoszenie. ITVIP to jedyny słuszny kierunek, gdy Twój laptop nie działa tak, jak tego oczekujesz!

Naprawa laptopów Gdańsk

Naprawa komputerów Gdańsk

Twój komputer zaczął się regularnie zawieszać podczas pracy? A może w ogóle przestał działać? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, najwyższy czas oddać go w ręce profesjonalistów, którzy z chęcią Ci pomogą – czyli do nas!

W ITVIP doskonale wiemy, że problemy z komputerem mogą być naprawdę frustrujące dla przeciętnych użytkowników. Pamiętaj jednak, że w przypadku braku odpowiedniej wiedzy technicznej lepiej nie zabierać się za naprawę samemu. Profesjonaliści z naszego serwisu pomogą Ci naprawić komputer, wymienią uszkodzone podzespoły, usuną złośliwe oprogramowanie i pokażą Ci, jak należy dbać o swój sprzęt.

Naprawa komputerów Gdańsk

Skontaktuj się z nami:

Serwis komputerowy


UL. SUBISŁAWA 28
80-354 GDAŃSK
TEL. 799 300 310
E-MAIL: KONTAKT@ITVIP.PL

POLITYKA PRYWATNOŚCI
kontakt-obsluga

Obsługa klientów biznesowych


(OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM)
UL. LĘBORSKA 3B
80-306 GDAŃSK
E-MAIL: KONTAKT@ITVIP.PL

kontakt-zamowienia

zamówienia dla klientów indywidualnych


NAPRAWA LAPTOPÓW,
SERWIS KOMPUTERÓW,
ZDALNA POMOC INFORMATYCZNA.
TEL. 799 300 310
E-MAIL: KONTAKT@ITVIP.PL

Marketing internetowy: https://lembicz.pl