logo
Masz jakieś pytania?
799 300 310

Naprawa laptopów Gdańsk


Jeśli Twój laptop odmówił posłuszeństwa i przestał działać, zgłoś się do nas. Zaopiekujemy się Twoim sprzętem i w mgnieniu oka sprawimy, że wróci on do pełni swoich możliwości. Możesz nam zaufać – każdego klienta traktujemy z należytą uwagą i drobiazgowo analizujemy dany problem. Jeśli jednak okaże się, że usterka, z jaką się do nas zgłaszasz, przerasta nasze możliwości, dostaniesz on nas zwrot pieniędzy.

Kontakt z namiOdwiedź naszą firmę

Dlaczego warto naprawić laptopa u nas?


W naszej firmie pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy znają się na technologii jak nikt inny. Czym wyróżniamy się na tle konkurencji? Przede wszystkim etyką pracy – nie traktujemy zadania jak przykrego obowiązku, który należy jak najszybciej wykonać. Do wszystkich zleceń podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, a uśmiech na twarzy klienta po skończonej pracy sprawia nam największą satysfakcję.

Kontakt z nami

Konkurencyjne ceny

błyskawiczna naprawa

długi okres gwarancji

dobra jakość i miła obsługa

Doskonale znamy sprzęt tych firm:


logo-dell
logo-hp
logo-sony-vaio
logo-msi
logo-toshiba
logo-acer
logo-asus
logo-lenovo
logo-samsung
logo-amd
logo-gigabyte
logo-cisco
logo-nvidia
logo-intel

Co naprawimy w Twoim laptopie?

  • Odzyskiwanie usuniętych/uszkodzonych danych z dysków twardych.
  • Instalacja systemu operacyjnego i niezbędnych sterowników.
  • Usuwanie wirusów oraz trojanów.
  • Wymiana uszkodzonych podzespołów.
  • Modernizacja sprzętu - od doradztwa po montaż.
  • Naprawa matrycy.

Opinie o naszej naprawie laptopów:

Canaln No.1

Polecam współpracę z firmą ITvip - naprawa laptopów, ponieważ ekspresowo naprawili MacBooka, który działa bez zarzutu. Jestem bardzo zadowolona z serwisu. Bardzo dziękuję za pomoc :)) Katarzyna

Patryk Martyniak

W moim laptopie hp pavilion z dotykowym ekranem uszkodził się dysk twardy, naprawa kosztowała mnie sporo, lecz patrząc na części jakie zostały użyte w naprawie byla rozsądna, 450pln za wymianę dysku, na wiekszy i szybszy, udało się odzyskać prawie wszystkie dane z uszkodzonej jednostki...

Gawello21

Pięknie dziękuję chłopakom za dobrze wykonaną pracę i naprawę mojego laptopa w ekspresowym tempie.

Magdalena Gołębiewska

Po odwiedzeniu serwisów w prawie całym Gdańsku w końcu trafiłam z moim niesprawnym laptopem do ITvip i ekipa po 5 min. wiedziała co jest nie tak! Dobrze, że są blisko SKM 😉

Janusz Pechocki

Na chwilę obecną jest duży pozytyw za podejście do klienta i rzetelne przedstawienie tematu podczas przyjmowania laptopa do naprawy. Rząd cen we wstępnym rozpoznaniu również przystępny...

Karolina Białke

Super obsługa. Panowie szybko i profesjonalnie zajęli się moim laptopem. Naprawa zajęła godzinę. Komp śmiga. Właścicielka się cieszy. Czy czegoś trzeba więcej? Polecam!

Kontakt z nami

Naprawa laptopów w Gdańsku - pytania i odpowiedzi

Naprawa laptopa po zalaniu?

Gdy przypadkiem zalejemy laptopa, niezależnie od rodzaju płynu, POD ŻADNYM POZOREM nie należy go włączać. W takim wypadku od razu polecamy otwartego laptopa położyć „do góry nogami” i skontaktować się z najlepszym serwisem laptopów – czyli z nami. Profesjonalnie zajmiemy się usterką i zdiagnozujemy, oraz wymienimy uszkodzone podzespoły.

Wymiana matrycy w laptopie?

Nieostrożne obchodzenie się z laptopem może skutkować uszkodzeniem jego najbardziej newralgicznego zewnętrznego elementu, jakim jest matryca. Uszkodzonych matryc nie naprawia się w żadnym serwisie komputerowym, gdyż operacja taka byłaby absolutnie nieopłacalna dla klienta, lecz wymienia się je na nowe.

Wymiana klawiatur i klawiszy w laptopie?

W przypadku laptopów, najmniej poważną awarią jaka przytrafić nam się może w wyniku zalania, jest uszkodzenie klawiatury. Wówczas nie naprawia się jej, a wymienia na nową. W innych wypadkach możliwa jest bardzo tania wymiana konkretnych klawiszy, nie zaś całej klawiatury. Wymiana klawiatury jest sprawą stosunkowo prostą – często do wykonania „od ręki” w obecności klienta na miejscu w serwisie laptopów.

Rozszerzenie ilości pamięci RAM w laptopie?

Pamięć RAM naszego laptopa to jego „pamięć krótkotrwała”, która jest znacznie szybsza od dysków twardych (nawet SSD). Gdy komputerowi owej pamięci zabraknie, będzie on odwoływać się do danych z dysku, co straszliwie spowolni jego działanie. Odpowiednia ilość pamięci jest niezbędna do komfortowego użytkowania laptopa, niezależnie od tego, czy na nim gramy, pracujemy, czy przeglądamy Internet. Dołożenie pamięci RAM to sprawa kilku minut – robimy to od ręki, z dojazdem do klienta.

Na co jeszcze możesz liczyć oprócz naprawy laptopów?

Naprawa komputerów Gdańsk

W dzisiejszych czasach komputer jest Twoim centrum dowodzenia w domu i w pracy. Jeśli przestanie działać, pojawia się problem, który należy jak najszybciej rozwiązać. Pamiętaj jednak, że to, co dla Ciebie jest przeszkodą nie do przeskoczenia, dla naszego serwisu jest zadaniem do wykonania. Powierzając nam swój komputer, masz więc pewność, że podejmujesz najlepszą decyzję. Pomożemy Ci w takich przypadkach, jak uszkodzone podzespoły, modernizacja sprzętu czy zawirusowany system. Nie wiesz, dlaczego Twój komputer nie działa? Wykonamy kompleksową diagnostykę i ustalimy, gdzie leży problem. A to wszystko w konkurencyjnych cenach!

naprawa komputerów Gdańsk

Obsługa informatyczna firm Gdańsk

Prowadząc dużą firmę lub niewielki rodzinny biznes, jesteś na co dzień stawiany w obliczu wyzwań, które mogą Cię przytłaczać. Jednym z nich jest m.in. obsługa informatyczna firmowej sieci. Nie posiadasz wiedzy technicznej w tym zakresie? A może zależy Ci na ograniczeniu wydatków na zatrudnianie specjalistów IT? Zgłoś się do ITVIP i zapomnij o tych niedogodnościach! Oferujemy korzystne pakiety obsługi informatycznej dla przedsiębiorstw, które gwarantują Ci wsparcie w zakupie i obsłudze komputerów i podzespołów, administrację Twoim serwerem i siecią, konfigurację oprogramowania i wiele innych. Przekonaj się, dlaczego warto powierzyć nam opiekę nad swoim firmowym sprzętem!

Obsługa informatyczna Gdańsk

Skontaktuj się z nami:

Serwis komputerowy


UL. SUBISŁAWA 28
80-354 GDAŃSK
TEL. 799 300 310
E-MAIL: KONTAKT@ITVIP.PL

POLITYKA PRYWATNOŚCI
kontakt-obsluga

Obsługa klientów biznesowych


(OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM)
UL. LĘBORSKA 3B
80-306 GDAŃSK
E-MAIL: KONTAKT@ITVIP.PL

kontakt-zamowienia

zamówienia dla klientów indywidualnych


NAPRAWA LAPTOPÓW,
SERWIS KOMPUTERÓW,
ZDALNA POMOC INFORMATYCZNA.
TEL. 799 300 31
E-MAIL: KONTAKT@ITVIP.PL

Marketing internetowy: https://lembicz.pl