logo
Masz jakieś pytania?
799 300 310

Naprawa komputerów Gdańsk


Zgłoś się do nas, gdy masz kłopoty z działaniem swojego komputera. To, co dla Ciebie jest uciążliwym problemem, dla naszego serwisu – zadaniem do wykonania. Podejmujemy się zarówno drobnych zleceń, jak i bardziej zaawansowanych prac. Pamiętaj, że oddając nam swój komputer, nic nie ryzykujesz. Traktujemy sprzęt z najwyższym szacunkiem, a jeśli nie będziemy w stanie Ci pomóc, otrzymasz od nas zwrot pieniędzy

Kontakt z namiODWIEDZ NASZĄ FIRMĘ

Dlaczego warto naprawić komputer u nas ?


W ITVIP pracują profesjonaliści z powołaniem – jeśli miałbyś komuś zaufać w sprawie sprzętu komputerowego, to właśnie nam. Naszą pracę cechuje skrupulatność, zapał i zaangażowanie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i traktujemy je jako wyzwanie, a nie obowiązek. To pozwala nam zachować najwyższą jakość obsługi i gwarantuje zadowolenie i satysfakcję każdego klienta, który się do nas zgłasza.

Kontakt z nami

Konkurencyjne ceny

błyskawiczna naprawa

długi okres gwarancji

dobra jakość i miła obsługa

Doskonale znamy sprzęt tych firm:


logo-dell
logo-hp
logo-sony-vaio
logo-msi
logo-toshiba
logo-acer
logo-asus
logo-lenovo
logo-samsung
logo-amd
logo-gigabyte
logo-cisco
logo-nvidia
logo-intel

Co naprawimy w Twoim komputerze?

  • Instalacja systemu operacyjnego wraz z wszystkimi niezbędnymi właściwościami.
  • Wymiana uszkodzonych podzespołów.
  • Modernizacja sprzętu - chętnie doradzimy w kwestii wyboru nowego sprzętu.
  • Usuwanie wirusów i trojanów.
  • Odzyskiwanie danych.
  • Instalacja, konfiguracja, modyfikacja i zarządzanie sieciami komputerowymi.

OPINIE KLIENTÓW PO NAPRAWIE

Jędrzej Spaliński

Szybka naprawa po stronie serwisu. Polecam ich.

Stanisław Paśko

Profesjonalnie i szybko - dzięki za sprzęt.
Można zamówić kompa w sieciówce, można poprosić o złożenie znajomego - i będzie taniej. W ITvip za to dostałem ogrom info i doradztwo na najwyższym poziomie.

Maciej Wichnowski

Nie jest najtaniej, ale sprawnie i profesjonalnie 🙂

Katarzyna Słoboda

Bardzo profesjonalne podejście do Klienta. Byłam pewna, że komputer jest do wyrzucenia, a udało się go naprawić.
Dziękuję za pomoc! Będę polecać.

Wasyli Kandynski

Panowie z ITvip pomogli mi odzyskać dane i system operacyjny po fatalnym błędzie uniemożliwiającym uruchomienie komputera.
Przystępnie cenowo kompetentnie i szybko. Polecam.

Michu

Korzystałem z usług ITvip 3 razy i za każdym razem były to grubsze tematy z którymi sam nie byłem w stanie sobie poradzić tj. popsuta płyta, zimne luty na grafice itp. Usługa za każdym razem była wykonana prawidłowo, szybka trafna diagnoza, postawiona po 1 godzinie od oddania do serwisu. Naprawa z dostawą części, wykonana bez zbędnej zwłoki, a przy okazji chłopkaki są mili i chętnie udzielają odpowiedzi na pytania dotyczące sprzętu. Tak trzymać polecam👍

Kontakt z nami

Pytania dotyczące naprawy komputerów w Gdańsku

Kiedy pojawić się w punkcie naprawy komputerów?

Minimalnie raz na pół roku, aby przeczyścić komputer i wymienić pastę termoprzewodzącą. Zwiększa to żywotność Twojego komputera. Jeżeli komputer uległ awarii to zapraszamy do siebie na ul. Subisława 28 w Gdańsku. Postaramy się szybko przywrócić Twój komputer do życia.

Czy odzyskujemy dane z komputera?

W przypadku niechcianego, przypadkowego sformatowania naszego nośnika (pendrive’a czy dysku twardego) odzysk danych nie jest operacją sprawiającą szczególne trudności. Jeśli dane nie zostały nadpisane, dobry serwis komputerowy jest w stanie odzyskać w 100%. Dlatego w przypadku niechcianego sformatowania nośnika najlepiej jest nie używać go, jeśli chcemy odzyskać dane. Inaczej wygląda sprawa w przypadku dysków z uszkodzeniami mechanicznymi – odzysk danych nie zawsze jest możliwy, aczkolwiek gdy zapisane na dysku pliki są szczególnie ważne, zawsze jest o co walczyć... I my zawsze walczymy do końca.

Czy w naszym serwisie komputerowym robimy konserwację systemu operacyjnego?

Możliwości „powikłań” systemowych na skutek działania złośliwego oprogramowania są tysiące – standardowe rozwiązania (jak reinstalacja systemu, odpowiednie przeskanowanie dysków) pomagają jednak na około 9 na 10 przypadków. Pracownicy naszego serwisu komputerowego poradzą sobie z każdym nieprawidłowym działaniem systemu Windows, niezależnie od rodzaju wirusa, jaki „wdarł” się do naszego komputera.

Czym dokładnie się zajmuje wasz serwis komputerowy?

Dobry serwis komputerowy powinien zajmować się wszystkimi naprawami. Nie tylko instalacją systemu, ale także bardziej złożonymi. Generalnie w swoim dorobku mamy także naprawę laptopów przejechanych przez rower, samochód i zrzuconych z dużej wysokości. Dużo już widzieliśmy 🙂 .

Czy wasz serwis komputerowy w Gdańsku daje gwarancję?

U nas wszystkie usługi objęte są gwarancję.

OPRÓCZ NAPRAWY KOMPUTERÓW ZNAJDZIESZ U NAS

Naprawa laptopów

Oferujemy pomoc w naprawie laptopów uszkodzonych mechanicznie, ale także w przypadku zainfekowania systemu wirusami i złośliwym oprogramowaniem. Zadbamy o kompleksową diagnostykę i czyszczenie laptopa i podzespołów, niezależnie od modelu, który posiadasz. Na Twoje życzenie wyjaśnimy Ci zagadnienia związane z obsługą oprogramowania, internetu i laptopa, a także doradzimy, jak możesz polepszyć jego działanie. Pomożemy Ci przywrócić sprzęt do świetnej kondycji w rekordowo krótkim czasie – 90% naszych zleceń jest gotowych już następnego dnia!

Naprawa laptopów Gdańsk

Obsługa informatyczna firm

Obsługa informatyczna przedsiębiorstw, zwana również outsourcingiem IT, to coraz bardziej popularny model współpracy. Wybierając nasz firmę, zapewniasz sobie kompleksowe wsparcie i pomoc w kwestiach technicznych, które od tej pory przestaną być Twoim zmartwieniem. Ze strony naszych specjalistów z ITVIP możesz liczyć m.in. na pomoc przy wyborze, zakupie i instalacji nowego sprzętu i oprogramowania, monitoring jego działania, kontrolę nad Twoim serwerem i działaniem firmowej sieci, wykonywane regularnie kopie bezpieczeństwa i gruntowne przeszkolenie Twoich pracowników pod kątem obsługi sprzętu. Zaufaj nam i oddaj firmową sieć w bezpieczne ręce!

Obsługa informatyczna Gdańsk

Skontaktuj się z nami:

Serwis komputerowy


UL. SUBISŁAWA 28
80-354 GDAŃSK
TEL. 799 300 310
E-MAIL: KONTAKT@ITVIP.PL

POLITYKA PRYWATNOŚCI
kontakt-obsluga

Obsługa klientów biznesowych


(OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM)
UL. LĘBORSKA 3B
80-306 GDAŃSK
E-MAIL: KONTAKT@ITVIP.PL

kontakt-zamowienia

zamówienia dla klientów indywidualnych


NAPRAWA LAPTOPÓW,
SERWIS KOMPUTERÓW,
ZDALNA POMOC INFORMATYCZNA.
TEL. 799 300 310
E-MAIL: KONTAKT@ITVIP.PL

Marketing internetowy: https://lembicz.pl