Skontaktuj się z nami


* pole wymagane

Serwis komputerów

Serwis komputerowy, także dla klientów indywidualnych!

Pomagamy za przystępną cenę

Jesteśmy po to, by rozwiązać problem z Twoim komputerem. To, co dla Ciebie jestem kłopotem, dla nas zadaniem do rozwiązania. Realizujemy każde zlecenia – od drobnych i nieskomplikowanych, aż po bardzo zaawansowane. Dbamy o powierzony nam sprzęt komputerowy, oferując przy tym szybką naprawę w przystępnej cenie. Wiedz, że korzystając z naszych usług nic nie ryzykujesz – jeśli nie potrafimy Ci pomóc, nie musisz płacić.

Zakres usług naszego serwisu jest szeroki – obejmuje kompleksową naprawę zarówno komputerów stacjonarnych jak i notebooków; proste zmiany w oprogramowaniu, wymianę elementów jak i zaawansowane naprawy poszczególnych podzespołów. Nasi serwisanci to wykwalifikowana kadra pasjonatów sprzętu komputerowego.

Cenimy Twój czas

Naprawiamy komputery na miejscu u Klienta, co oszczędza Twój czas. Jeżeli okaże się, że serwis zajmie zbyt dużo czasu – wystawiamy pokwitowanie i informatyk zabiera sprzęt do firmy. Nie musisz martwić się o transport.
Czas naprawy trwa od kilku godzin do dwóch dni roboczych.
W 90% przypadków oddajemy sprzęt najpóźniej następnego dnia.

Oferujemy szeroki zakres usług:

  • instalacja systemu operacyjnego wraz z wszystkimi niezbędnymi sterownikami,
  • wymiana uszkodzonych podzespołów,
  • modernizacja sprzętu – chętnie doradzamy w kwestii wyboru sprzętu – i montaż,
  • usuwanie wirusów, trojanów,
  • czyszczenie komputera i podzespołów,
  • odzyskiwanie usuniętych/uszkodzonych danych z dysków twardych,
  • naprawa uszkodzonych laptopów,
  • diagnostyka komputera,
  • instalacja, konfiguracja, modyfikacja i zarządzanie sieciami komputerowymi
  • pomoc w obsłudze komputerów PC, Internetu i oprogramowania,

i wiele innych.

Oferujemy przystępne uczciwe ceny!

Nasz adres: ul.Subisława 28, 80-354 Gdańsk

tel. 799 300 310


Zastanawiasz się dlaczego wielu twierdzi, że ITvip prowadzi najlepsze wsparcie informatyczne w trójmieście? Poświęć 5 minut i przeczytaj:

Dlaczego warto wybrać właśnie NAS?


NAPRAWA I WYMIANA PŁYT GŁÓWNYCH W LAPTOPACH

Płyta głowna jest najważniejszym, bardzo złożonym elementem laptopa. To właśnie jej dotyczą najczęstsze usterki naszego sprzętu. Koszt nowej płyty głównej u dostawcy to czesto koszt rzędu połowy nowego laptopa, bądź jeszcze więcej. Z tego powodu niezwykle ważna jest umiejętność diagnozy uszkodzonych elementów na płycie głównej i ich wymiany.

NAPRAWY I WYMIANY UKŁADÓW GRAFICZNYCH (Reballing)

Po przejściu producentów na bezołowiowe metody lutowania układów scalonych, coraz częściej spotykane są usterki układów graficznych, które pod obciążeniem osiągają dość wysokie temperatury. Powszechnie spotykane są “fuszerki” polegające jedynie na podgrzaniu układu – rozwiązanie takie jest nieprofesjonalne i nietrwałe. Reballingu podejmujemy się tylko wtedy, gdy dysponujemy wolnym od wszelkich wad chipem i mamy pewność, że reszta płyty głównej nie uległa uszkodzeniu.

WYMIANA GNIAZD ZASILANIA

Bardzo “intensywnie eskploatowanym” miejscem naszego laptopa jest jego gniazdo zasilania – częste nadszarpnięcia kabla zasilającego, jak i samo poruszanie owym kablem powoduje z czasem “wysłużenie” tegoż niezwykle ważnego miejsca. Wymiana gniazda to bardzo często nieskomplikowana operacja, która niedrogim kosztem może przywrócić życie laptopowi.

NAPRAWY SPRZĘTU PO ZALANIU

Gdy przypadkiem zalejemy laptopa, niezależnie od rodzaju płynu, POD ŻADNYM POZOREM nie należy go włączać. W takim wypadku od razu polecamy otwartego laptopa położyć “do góry nogami” i skontaktować się z nami. Profesjonalnie zajmiemy się usterką i zdiagnozujemy, oraz wymienimy uszkodzone podzespoły.

KONSERWACJA UKŁADU CHŁODZENIA

Najczęstszą przyczyną tak zwanego “przymulania” laptopa, jest jego zanieczyszczony układ chłodzenia i pasta termoprzewodząca, która straciła swoje pierwotne właściwości – nie spełnia ona już dłużej swojego zadania, jakim jest odprowadzanie ciepła z procesora i chipa graficznego naszego sprzętu na radiator. Tak zaniedbany układ może w konsekwencji doprowadzić do trwałego uszkodzenia laptopa w wyniku przegrzania. Oferujemy profesjonalne czyszczenie układów chłodzenia, wraz z wymianą pasty i konserwacją łożysk wentylatora. Zapobiegnie to zjawisku tak zwanego “throttlingu” (zwalnianie procesora w wyniku przegrzania) i zmniejsza ryzyko szeregu usterek.

WYMIANA MATRYCY

Nieostrożne obchodzenie się z laptopem może skutkować uszkodzeniem jego najbardziej newralgicznego zewnętrznego elementu, jakim jest matryca. Uszkodzonych matryc nie naprawia się, gdyż operacja taka byłaby absolutnie nieopłacalna dla klienta, lecz wymienia się je na nowe. Konieczna w tym przypadku jest rzetelne i trafne rozpoznanie typu ekranu, z jakim mamy do czyniania. Ich rodzajów jest bardzo wiele (LCD, LED, rózne położenie gniazd taśmy sygnałowej), a błędny zakup to dość duża strata pieniężna. Nasi specjaliści doradzą zakup odpowiedniej matrycy, na życzenie klienta wymienią ją szybko i profesjonalnie – choćby w miejscu zamieszkania klienta, bądź jego firmie.

WYMIANA DYSKÓW TWARDYCH

Dysk twardy to nasz podstawowy magazyn danych. To na nim znajdują się wszystkie nasze pliki. Należy jednak pamiętać, że jest to także jeden z najwrażliwszych elementów naszego komputera – strasznie “nie lubi” wszelkiego typu wstrząsów. Dysk twardy jest bardzo łatwy w wymianie, ale nie w naprawie. Jak więc łatwo się domyślić, awarie związane z dyskiem twardym łatwo rozwiązać kupując nowy, jednak dane, jakie na nim mieliśmy, mogą okazać się bezpowrotnie utracone. Odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków jest bardzo kosztowną usługą, dlatego pamietać należy o okresowym sprawdzaniu stanu dysku. Można to robić dowolnym programem obsługującym monitorning parametrów SMART dysku.

WYMIANA KLAWIATUR I KLAWISZY

W przypadku laptopów, najmniej poważną awarią jaka przytrafić nam się może w wyniku zalania, jest uszkodzenie klawiatury. Wówczas nie naprawia się jej, a wymienia na nową. W innych wypadkach możliwa jest bardzo tania wymiana konkretnych klawiszy, nie zaś całej klawiatury. Wymiana klawiatury jest sprawą stosunkowo prostą – często do wykonania “od ręki” w obecności klienta.

UPGRADE RAM / ROZSZERZENIE ILOŚCI PAMIĘCI

Pamięć RAM naszego laptopa to jego “pamięć krótkotrwała”, która jest znacznie szybsza od dysków twardych (nawet SSD). Gdy komputerowi owej pamięci zabraknie, będzie on odwoływać się do danych z dysku, co straszliwie spowolni jego działanie. Odpowiednia ilość pamięci jest niezbędna do komfortowego użytkowania laptopa, niezależnie od tego, czy na nim gramy, pracujemy, czy przeglądamy Internet. Dołożenie pamięci RAM to sprawa kilku minut – robimy to od ręki, z dojazdem do klienta.

KONSERWACJA SYSTEMU – REINSTALACJA, USUWANIE SKUTKÓW DZIAŁANIA WIRUSÓW

Możliwości “powikłań” systemowych na skutek działania złośliwego oprogramowania są tysiące – standardowe rozwiązania (jak reinstalacja systemu, odpowiednie przeskanowanie dysków) pomagają jednak na około 9 na 10 przypadków. Nasi pracownicy poradzą sobie z każdym nieprawidłowym działaniem systemu Windows, niezależnie od rodzaju wirusa, jaki “wdarł” się do naszego komputera.

ODZYSKIWANIE DANYCH

W przypadku niechcianego, przypadkowego sformatowania naszego nośnika (pendrive’a czy dysku twardego) odzysk danych nie jest operacją sprawiającą szczególne trudności. Jesli dane nie zostały nadpisane, da się je odzyskać w 100%. Dlatego w przypadku niechcianego sformatowania nośnika najlepiej jest nie używać go, jeśli chcemy odzyskać dane. Inaczej wygląda sprawa w przypadku dysków z uszkodzeniami mechanicznymi – odzysk danych nie zawsze jest możliwy, aczkolwiek gdy zapisane na dysku pliki są szczególnie ważne, zawsze jest o co walczyć.

PERSONALIZACJA KOMPUTERA

Każdy z nas ma odmienne zdanie, co do zadań, jakie spełniać musi nasz komputer. Na tym właściwie polega sedno i cały “urok” tego wynalazku: jest to jedno urządzenie, o setkach możliwych konfiguracji pod określone cele. Niezależnie od tego, czy jesteś graczem, czy tytanem pracy, lub “po prostu przeglądasz internet i piszesz” – nasi pracownicy doradzą i wgrają odpowiednie oprogramowanie tak, by komputer w najlepszy z możliwych sposobów spełniał swoją rolę.
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip