Skontaktuj się z nami


* pole wymagane

Wsparcie informatyczne dla szkół

Posiadamy ciekawe oferty także dla oświaty. Jesteśmy świadomi ograniczeń finansowych (także w kwestii rozliczeń z firmami zewnętrznymi), jakie mają w dzisiejszych czasach szkoły. Jednocześnie chętnie podejmiemy współpracę na zupełnie innych warunkach niż z firmami komercyjnymi.

Dlaczego jesteśmy idealnym rozwiązaniem dla oświaty?

Współpracujemy już ze szkołami i wiemy z jakimi problemami najczęściej się zmagają. Nie w każdej placówce jest osoba odpowiedzialna za naprawy komputerów czy problemy z systemem. W większości przypadków jest nią nauczyciel informatyki, który wykonuje pewne zadania ponad swój harmonogram pracy. Niejednokrotnie także nie posiada on odpowiedniej wiedzy, np. do rozbudowy sieci. I nie musi jej posiadać – nauczyciel informatyki to nie serwisant komputerowy ani nie specjalista od sieci.

Tak więc proponujemy wsparcie informatyczne, w ramach którego możemy zaoferować:

1) Pomoc przy wszelkiego rodzaju usterkach sprzętu komputerowego. Teraz, gdy trzeba wymienić wentylator (który zbyt głośno działa), wymienić płytę główną, czy też rozwiązać problem z drukarką lub ksero – nie ma się czym martwić, my się tym zajmiemy.

2) Przeinstalowanie systemu operacyjnego. System Windows przy dłuższym użytkowaniu ma to do siebie, że spowalnia pracę komputera. Niejednokrotnie konieczna jest reinstalacja. Nasz informatyk nie tylko tym się zajmie, ale także odpowiednio skonfiguruje system, aby przyśpieszyć jego działanie, instalując przy tym wszystkie niezbędne programy oraz sterowniki do drukarek czy też skanerów.

3) Zabezpieczenie komputerów i nadanie odpowiednich uprawnień. Jest to istotne zwłaszcza w pracowniach informatycznych, do których mają dostęp uczniowie. Jak wiadomo, na tego typu komputerach potrafią być instalowane przeróżne programy. Jesteśmy w stanie odpowiednio zabezpieczyć system, aby zmniejszyć uprawnienia (np. brak możliwości instalowania gier bez pozwolenia), co jednocześnie może się przyczynić do zmniejszenia awaryjności sprzętu, nie mówiąc już o znacznie lepszej ochronie przed wirusami i trojanami.

4) Kopia bezpieczeństwa i archiwizacja dokumentów. Lepiej nawet nie myśleć ile problemów może sprawić niedziałający dysk twardy, przepięcie sieci, które spowoduje uszkodzenie komputera lub chociażby przypadkowe usunięcie plików. Nasza firma zabezpiecza najważniejsza dane klienta poprzez ciągłe wykonywanie kopii plików na zewnętrzne nośniki. Z łatwością kopiujemy dokumenty z większej ilości komputerów oraz bazy danych z kadr. Dane są zabezpieczone także przed nieautoryzowanym dostępem, poprzez wysokiej jakości szyfrowanie.

5) Rozbudowa i modernizacja sieci komputerowej. Przemeblowanie, remont czy też dostawa nowego sprzętu komputerowego powodują konieczność przeniesienia gniazdek sieci komputerowej, kabli, wymiany/dokupienia switchy lub routerów.

Jesteśmy w stanie także przygotować salę do warunków pracowni komputerowej czy też podłączyć sieć bezprzewodową w budynku

6) Oferujemy zastępstwa urlopowe – czasami aktualnie pracujący informatyk zachoruje lub po prostu zmieni pracę. Błyskawicznie uratujemy sytuację i nie zostawimy Państwa w potrzebie.

7) Pomoc w problemach z oprogramowaniem w tym także z e-dziennikiem.

8) Konsultacje zdalne, telefoniczne. Często zdarza się, że jest potrzebna szybka porada, która nie wymaga przyjazdu serwisanta. Pewne problemy, które osobie niezbyt zaawansowanej w obsłudze komputera zabierają czas, nam zajmą raptem chwilę. Tak więc warto dzwonić i pytać.

9) Dodatkowo oferujemy pomoc przy aktualizacji strony internetowej. Jeżeli jest taka konieczność, możemy wykonać całkowicie nową witrynę placówki, co podniesie prestiż i unowocześni wizerunek. W pakiecie oczywiście odpowiednie zniżki.

Zapraszamy do kontaktu i niezobowiązujących konsultacji z naszym doradcą. Postaramy się wybrać dla Państwa idealną opcję, tak aby przydzielony przez nas informatyk spełniał wszystkie wymagania. Dopasujemy pakiet do budżetu i możliwości finansowych placówki.

Biorąc pod uwagę specyfikę finansowania jednostek publicznych jesteśmy także elastyczni co do sposobu finansowania usługi.

serwis komputerów dell gdańsk
naprawa komputerów hp gdańsk
serwis laptopów sony vaio gdańsk
naprawa komputerów gdańsk
serwis laptopów toshiba gdańsk
<naprawa komputerów acer gdańsk
serwis laptopów asus gdańsk
naprawa komputerów lenovo gdańsk
serwis laptopów samsung gdańsk
naprawa sprzetu amd gdańsk
serwis gigabyte gdańsk
naprawa laptopów cisco gdańsk
naprawa sprzetu nvidia gdańsk
naprawa laptopów intel gdańsk