Skontaktuj się z nami


* pole wymagane

Serwis sprzętu

Sprzęt w Twojej firmie nigdy nie był i nie będzie bezawaryjny – z pewnością zauważyłeś to już nie raz.

Drukarki odmawiają posłuszeństwa w najmniej odpowiednich momentach, używane kilkanaście godzin dziennie komputery potrafią zawieszać się,  czy zdradzać najróżniejsze objawy nieporawnego działania – jak na ironię, najczęściej tuż po skończeniu się okresu gwarancyjnego, jakim były objęte.

Powodów niepoprawnego działania sprzętu i akcesoriów komputerowych mogą być dziesiątki – jak choćby, przykładowo – zbyt intensywna eksploatacja, zakurzenie pomieszczeń, brak czyszczenia i konserwacji sprzętu, niedbałość osób użytkujących urządzenia (spożywanie napojów i posiłków w pobliższu urządzeń elektronicznych), niepoprawne użytkowanie (jak choćby użycie niskiej jakości zamienników tuszu w drukarkach, czy siłowe próby naprawy zacięć papieru).

Dla nas ważne jest jednak to, by bez względu na rodzaj awarii jak najszybciej przywrócić sprzęt komputerowy każdego rodzaju do pełnej funkcjonalności – zaś nasi serwisanci są po prostu specami od takich zadań. Rozwiążą zarówno problemy wynikające z fizycznych uszkodzeń wszelkiego typu urządzeń elektronicznych, jak i problemy czysto software’owe: komputery zainfekowane złośliwym oprogramowaniem, niestabilne działanie systemów operacyjnych i programów, czy problemy z oprogramowaniem routerów i drukarek.

Oczywiście, zdarzają się wypadki, gdy koszt naprawy wspomnianych urządzeń jest nieopłacalny, a tańszym i lepszym wyjściem będzie wtedy zakup nowego sprzętu. Takie przypadki najczęściej dotyczną uszkodzeń płyt głównych kilkuletnich laptopów i elektroniki w wielu typach drukarek.
Na bierząco śledzimy nowości rynku komputerowego i sami testujemy najnowsze rozwiązania. To nasza pasja. Do Twojej firmy z pewnościa nie dostarczymy sprzętu, na jakim sami nie chcielibyśmy pracować; dotyczy to zarówno sprzętu nowego jak i po naprawie.
Oferujemy:

– Bezbłędną, fachową, rzetelną i natychmiastową diagnozę awarii sprzętu komputerowego
– Wymianę zużytych, wadliwych elementów drukarek (np. wyeksploatowane głowice)
– Konserwację układów chłodzenia w komputerach stacjonarnych i laptopach
– Wymianę i naprawę płyt głównych, kart graficznych, dysków twardych i zasilaczy w komputerach stacjonarnych, które uległy awarii
– Wymianę matryc, zawiasów, układów zasilania w uszkodzonych laptopach
– Wymianę uszkodzonych elementów okablowania komputerowego i sieciowego
– Konserwację i reinstalację systemów operacycjnych (Windows, Linux, Mac OS) w tym instalacja uaktualnień i poprawek systemowych
– Serwis i wymianę urządzeń sieciowych (Serwey NAS, routery, switche)
– Modernizację i rozbudowę notebooków i komputerów PC
– Instalację oprogramowania antywirusowego i usuwanie skutków działania złośliwego oprogramowania
– Naprawę i wymianę komputerowych urządzeń peryferyjnych wszelkiego typu
– Naprawę sprzętu “on-site”, czyli na miejscu, w Twojej firmie
– Dostarczenie do firmy sprzętu zamiennego, na czas usunięcia bardziej poważnych, skomplikowanych awarii

ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip