Skontaktuj się z nami


* pole wymagane

Program partnerski ITvip

Wszystkich chętnych przedsiębiorców zachęcamy i zapraszamy do współdziałania i wzięcia udziału w naszym programie partnerskim.

Jak on działa?

Zasada jest najprostsza ze wszystkich, a całość programu nastawiona jest na obopólny zysk: Twój i nasz.

Ty, dzięki nam, zyskujesz rabat na nasze usługi, lub część z nich otrzymujesz całkowicie za darmo.
My, dzięki Tobie, zyskujemy klienta, oraz pozytywny feedback – bo skoro nas polecasz, to znaczy, że jesteś zadowolony z naszych usług, a na tym zależy nam przede wszystkim.

Jeśli jesteś naszym klientem

… i jesteś usatysfakcjonowany świadczonymi przez nas usługami z zakresu IT, poleć je wszystkim, którzy mogą ich również potrzebować. Jeśli znasz kogoś – osobę prywatną, bądź firmę, której przyda się doradztwo przy zakupie sprzętu, audyt stanu technicznego komputerów, serwis sprzętu komputerowego – poleć nas. Gwarantujemy, że jeśli z Twoją pomocą dojdzie do współpracy między nami, a podmiotem, któremu nas poleciłeś – realnie na tym zyskasz. Umiemy się odwdzięczyć, o czym z pewnością się przekonasz.
Jeśli nie korzystasz z naszych usług

… a jednak nas polecasz, też nie będziesz przez nas niedoceniony. Za każdą umowę, którą podpiszemy z daną placówką oświatową lub przedsiębiorstwem z Twojego polecenia, bądź – analogicznie – za dokonaną w ten sam sposób transakcję z podmiotem trzecim, przyznamy Ci odpowiedni odsetek tego, co zarobiliśmy, a także zareklamujemy Twoje usługi (jeśli takowe świadczysz). Naszym zdaniem – po prostu Ci się to należy.
By wziąć udział w naszym programie partnerskim – po prostu się z nami skontaktuj.

Możemy okazać nasze uznanie dla Ciebie także w innych formach; przykładowo pomagając Ci w promowaniu Twojej strony, bloga, facebookowego fanpage, doradzając Ci w zakupie sprzętu, bądź w jakiejkolwiek innej formie związanej ze świadczonymi przez nas usługami.
Naszym zdaniem wzajemne wsparcie w bizensie to nie tylko zupełna norma, ale podstawa działania na dzisiejszym rynku.

Polecaj nas – my polecimy Ciebie!

ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip