Skontaktuj się z nami


* pole wymagane

Rolbud

“Firma ITvip walnie przyczyniła się do utrzymania w prawidłowym stanie naszej firmowej infrastruktury komputerowej. W ciągu ponad roku współpracy interwencje przeprowadzane były zawsze bardzo szybko i praktycznie zawsze kończąc sie sukcesem.
Firma ITvip prowadziła dla nas wsparcie zarówno zdalne, jak i “on site” w przypadkach awarii systemów operacyjnych, drukarek, problemów technicznych i programowych.”

Pobierz pdf

Stowarzyszenie OVUM prowadzące Biuro Porad Obywatelskich

Nasze doświadczenie ze współpracy z firmą pozwala nam z czystym sumieniem polecić ją jako profesjonalną w zakresie kompleksowej obsługi informatyczne.

Wykonana usług została dostosowana do naszych wymagań i oczekiwań. Zadanie zostało wykonane zgodnie z ustaloną specyfikacją i terminami.

Należy podkreślić kreatywne podejście do realizacji zadań i zaproponowanie ciekawych rozwiązań technologicznych. Co ważne – firma prezentowała profesjonalną obsługę już na etapie wstępnych konsultacji.

Pobierz pdf

Agencja reklamowa RED 9

“Firma ITVIP skompletowała dla nas najwyższej klasy i wydajności stacje robocze, przeznaczone do profesjonalnych zastosowań graficznych. Z czystym sumieniem pragnę podkreślić, że – patrząc z perspektywy doświadczonego twórcy grafiki, który miał do czynienia z bardzo wieloma konfiguracjami sprzętowymi, w tym z gotowymi stacjami dużych koncernów komputerowych – stacje zaprojektowane przez ITVIP spełniają najwyższe możliwe standardy niezawodności i bezawaryjności w eksploatacji. Firma ta jest przykładem tego, że nie zawsze warto korzystać z gotowych rozwiązań, gdyż sprzęt “szyty na miarę”, jaki pracownicy ITVIP doskonale umieją przygotować, jest wyjściem o wiele mądrzejszym. Pracownicy ITVIP, z którymi miałem przyjemność współpracować to ludzie na będący doskonale zorientowani na rynku sprzętu komputerowego i profesjonalnego oprogramowania. Polecam wszystkim interesy z firmą zatrudniającą takich fachowców.”

Pobierz pdf

Firma Seenet

“Firma ITVIP była naszym głównym partnerem z zakresu IT, w czasie, gdy powstawała nasza firma. Był to moment, w którym na gwałt potrzebowaliśmy niewielkiej infrastruktury komputerowej złożonej z kilku współpracujących z sobą stacji roboczych. Pan Andrzej Głowacki i jego pracownicy mimo działania pod ogromną presją czasu zmontowali dla nas idealnie dopasowany do naszych potrzeb sprzęt komputerowy, działający bezawaryjnie już od kilku lat. Zostaliśmy także profesjonalnie i rzetelnie przeszkoleni pod względem bezpieczeństwa i archiwizacji danych w ramach zamówionej w tejże firmie usługi. Panowie z firmy ITVIP to cierpliwi i opanowani profesjonaliści – lepiej nie da się określić ich podejścia do usługodawcy.”

Pobierz pdf

Mariusz Lisiak

“[…] Współpraca przebiegała bezproblemowo i bez zbędnej zwłoki czasowej, co było dla mnie najważniejsze, ze względu na charakterystykę branży medycznej. W ramach obsługi gabinetu otrzymałem kompleksową obsługę informatyczną wraz z doradztwem na wysokim poziomie, za co Panom prowadzącym firmę jestem niezmiernie wdzięczny.”

Pobierz pdf

Studio reklamy Neon System

“Studio Reklamy oświadcza, że firma ITvip prowadzi obsługę informatyczną oraz serwis komputerowy w naszej firmie. Przez cały okres świadczenia usług współpraca przebiegała wzorowo.
Firma ITvip rzetelnie wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków. Ich pracownicy wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom, proponując szereg najkorzystniejszych dla nas rozwiązań, zarówno z punktu technicznego jak i finansowego.
Dotychczasowa współpraca pozwala nam polecić firmę ITvip, jako rzetelnego i wywiązującego się z umowy wykonawcę.”

Pobierz pdf

Krystyna Bielska-Lisiak

“Z firmą ITvip współpracuje od ponad roku i jestem bardzo zadowolona z poziomu świadczonych przez tę firmę usług. Posiadam złe doświadczenie w kontaktach z innymi firmami z branży komputerowej, dlatego realnie doceniam współpracę z firmą ITvip, z którą od samego początku sytuacja wygląda inaczej. Panowie są bardzo pomocni, cierpliwi i co najważniejsze szybko reagują na wszelkie awarie. Nigdy nie zdążyło się, abym czekała na reakcje dłużej niż kilka godzin. Dzięki temu wszelkie przestoje w pracy spowodowane awariami sprzętu komputerowego są zredukowane do minimum.

Serdecznie polecamy firmę ITvip przy wszelkiego rodzaju pomocy informatycznej.”

Pobierz pdf

serwis komputerów dell gdańsk
naprawa komputerów hp gdańsk
serwis laptopów sony vaio gdańsk
naprawa komputerów gdańsk
serwis laptopów toshiba gdańsk
<naprawa komputerów acer gdańsk
serwis laptopów asus gdańsk
naprawa komputerów lenovo gdańsk
serwis laptopów samsung gdańsk
naprawa sprzetu amd gdańsk
serwis gigabyte gdańsk
naprawa laptopów cisco gdańsk
naprawa sprzetu nvidia gdańsk
naprawa laptopów intel gdańsk