Skontaktuj się z nami

  Klienci i opinie

  Jakość obsługi

  Naszych pracownicy, to profesjonaliści z powołaniem. Nikt z nas nie jest znudzony swoją pracą – traktujemy ją jako wyzwanie, a każdy problem naszego klienta staje się naszym problemem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że – w skrócie rzecz ujmując –  inni płacą nam, by mieć spokój. A przynajmniej spokój od problemów ze sprzętem komputerowym, wewnętrzną siecią, serwerem, stroną internetową i oprogramowaniem. Wszystkie problemy z tym związane, weźmiemy na siebie, z całą odpowiedzialnością za powierzone nam zadanie. Nie jesteśmy osobami strzegącymi własnej wiedzy jak niedostępnego skarbca. Wręcz przeciwnie – chętnie się nią dzielimy – czy to w formie szkoleń, czy spokojnego i cierpliwego wytłumaczenia Twoim pracownikom i Tobie konkretnego zagadnienia. Zatrudniając ludzi, pod uwagę bierzemy dwie główne cechy: kompetencje zawodowe i komunikatywność. Naszym zdaniem specjalista nie umiejący prosto wytłumaczyć danego problemu, sam go nie rozumie. Jak pewnie już zauważyłeś – wartością dodaną ze współpracy z nami jest fakt, iż przy kontakcie z specjalistą, rosną kompetencje techniczne Twoich pracowników.

  Rzetelność i szybkość działania

  Jesteśmy ludźmi konkretów, a umowy – słowne i pisemne – traktujemy z maksymalną powagą.
  Naszym punktem honoru jest, by nasz klient zawsze był w 100% pewien, że jesteśmy do jego dyspozycji – doraźnie, w razie jakichkolwiek awarii, czy w konkretnych, umówionych godzinach.
  Gwarantujemy słowność i rzetelność w każdym wymiarze działania – od tak prostych i oczywistych spraw, jak to, że zawsze odbierzemy od Ciebie telefon (co wbrew pozorom nie dla każdego jest takie oczywiste), odpiszemy na Twój mail, po gwarancję punktualności naszych pracowników.
  Dla nas „trzygodzinny czas reakcji” nie ma żadnych podpunktów. Jeśli z Twoim sprzętem dzieje się coś, co dziać się nie powinno – w trzy godziny będziemy u Ciebie. Maksymalnie w trzy.

  Poufność

  Nie da się ukryć faktu, iż osoby, które mają dostęp do Twojego firmowego serwera i praktycznie każdego komputera z osobna, mają także dostęp do – jakby nie patrzeć – wszystkich Twoich kluczowych, często newralgicznych i poufnych danych.
  To oczywiste zatem, iż umowy o obsługę informatyczną, jakie zawieramy z naszymi klientami, zawsze zawierają stosowne wytyczne, co do obowiązującej nas poufności.
  Zapewniamy Cię, iż Twoje dane to dla nas praktycznie świętość – gdyż od ich bezpieczeństwa zależy także nasza renoma. Każdy potencjalny ich wyciek, to plama na naszym honorze i reputacji – wiemy to, więc po prostu nigdy nie pozwolimy, by znalazły się nie tam, gdzie trzeba. Gwarantujemy to nie tylko słownie.

  Zaufali nam:

  Outsorcing IT dla Radia Zet Depo - wsparcie informatyczne Obsługa informatyczna Izohan Wsparcie informatyczne dla SUEK Polska Outsorcing IT dla WCKIKOUTSOURCING IT - dla UGNeon System - ITvip wsparcie informatyczneartproduction - obsluga informatycznaOutsourcing IT dla GUMEDovum - klient Itvip - wsparcie informatyczneRadio Plus - informatykjsbpoland - outsourcing ITWsparcie informatyczne dla TiffiWsparcie informatyczne dla Rolbud

   

  Krystyna Bielska-Lisiak

  „Z firmą ITvip współpracuje od ponad roku i jestem bardzo zadowolona z poziomu świadczonych przez tę firmę usług. Posiadam złe doświadczenie w kontaktach z innymi firmami z branży komputerowej, dlatego realnie doceniam współpracę z firmą ITvip, z którą od samego początku sytuacja wygląda inaczej. Panowie są bardzo pomocni, cierpliwi i co najważniejsze szybko reagują na wszelkie awarie. Nigdy nie zdążyło się, abym czekała na reakcje dłużej niż kilka godzin. Dzięki temu wszelkie przestoje w pracy spowodowane awariami sprzętu komputerowego są zredukowane do minimum.

  Serdecznie polecamy firmę ITvip przy wszelkiego rodzaju pomocy informatycznej.”

  Pobierz pdf

  Studio reklamy Neon System

  „Studio Reklamy oświadcza, że firma ITvip prowadzi obsługę informatyczną oraz serwis komputerowy w naszej firmie. Przez cały okres świadczenia usług współpraca przebiegała wzorowo.
  Firma ITvip rzetelnie wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków. Ich pracownicy wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom, proponując szereg najkorzystniejszych dla nas rozwiązań, zarówno z punktu technicznego jak i finansowego.
  Dotychczasowa współpraca pozwala nam polecić firmę ITvip, jako rzetelnego i wywiązującego się z umowy wykonawcę.”

  Pobierz pdf

  Mariusz Lisiak

  „[…] Współpraca przebiegała bezproblemowo i bez zbędnej zwłoki czasowej, co było dla mnie najważniejsze, ze względu na charakterystykę branży medycznej. W ramach obsługi gabinetu otrzymałem kompleksową obsługę informatyczną wraz z doradztwem na wysokim poziomie, za co Panom prowadzącym firmę jestem niezmiernie wdzięczny.”

  Pobierz pdf

  Firma Seenet

  „Firma ITVIP była naszym głównym partnerem z zakresu IT, w czasie, gdy powstawała nasza firma. Był to moment, w którym na gwałt potrzebowaliśmy niewielkiej infrastruktury komputerowej złożonej z kilku współpracujących z sobą stacji roboczych. Pan Andrzej Głowacki i jego pracownicy mimo działania pod ogromną presją czasu zmontowali dla nas idealnie dopasowany do naszych potrzeb sprzęt komputerowy, działający bezawaryjnie już od kilku lat. Zostaliśmy także profesjonalnie i rzetelnie przeszkoleni pod względem bezpieczeństwa i archiwizacji danych w ramach zamówionej w tejże firmie usługi. Panowie z firmy ITVIP to cierpliwi i opanowani profesjonaliści – lepiej nie da się określić ich podejścia do usługodawcy.”

  Pobierz pdf

  Agencja reklamowa RED 9

  „Firma ITVIP skompletowała dla nas najwyższej klasy i wydajności stacje robocze, przeznaczone do profesjonalnych zastosowań graficznych. Z czystym sumieniem pragnę podkreślić, że – patrząc z perspektywy doświadczonego twórcy grafiki, który miał do czynienia z bardzo wieloma konfiguracjami sprzętowymi, w tym z gotowymi stacjami dużych koncernów komputerowych – stacje zaprojektowane przez ITVIP spełniają najwyższe możliwe standardy niezawodności i bezawaryjności w eksploatacji. Firma ta jest przykładem tego, że nie zawsze warto korzystać z gotowych rozwiązań, gdyż sprzęt „szyty na miarę”, jaki pracownicy ITVIP doskonale umieją przygotować, jest wyjściem o wiele mądrzejszym. Pracownicy ITVIP, z którymi miałem przyjemność współpracować to ludzie na będący doskonale zorientowani na rynku sprzętu komputerowego i profesjonalnego oprogramowania. Polecam wszystkim interesy z firmą zatrudniającą takich fachowców.”

  Pobierz pdf

  Stowarzyszenie OVUM prowadzące Biuro Porad Obywatelskich

  Nasze doświadczenie ze współpracy z firmą pozwala nam z czystym sumieniem polecić ją jako profesjonalną w zakresie kompleksowej obsługi informatyczne.

  Wykonana usług została dostosowana do naszych wymagań i oczekiwań. Zadanie zostało wykonane zgodnie z ustaloną specyfikacją i terminami.

  Należy podkreślić kreatywne podejście do realizacji zadań i zaproponowanie ciekawych rozwiązań technologicznych. Co ważne – firma prezentowała profesjonalną obsługę już na etapie wstępnych konsultacji.

  Pobierz pdf

  Rolbud

  „Firma ITvip walnie przyczyniła się do utrzymania w prawidłowym stanie naszej firmowej infrastruktury komputerowej. W ciągu ponad roku współpracy interwencje przeprowadzane były zawsze bardzo szybko i praktycznie zawsze kończąc sie sukcesem.
  Firma ITvip prowadziła dla nas wsparcie zarówno zdalne, jak i „on site” w przypadkach awarii systemów operacyjnych, drukarek, problemów technicznych i programowych.”

  Pobierz pdf

  serwis komputerów dell gdańsk
  naprawa komputerów hp gdańsk
  serwis laptopów sony vaio gdańsk
  naprawa komputerów gdańsk
  serwis laptopów toshiba gdańsk
  <naprawa komputerów acer gdańsk
  serwis laptopów asus gdańsk
  naprawa komputerów lenovo gdańsk
  serwis laptopów samsung gdańsk
  naprawa sprzetu amd gdańsk
  serwis gigabyte gdańsk
  naprawa laptopów cisco gdańsk
  naprawa sprzetu nvidia gdańsk
  naprawa laptopów intel gdańsk
  Call Now Button