Skontaktuj się z nami


* pole wymagane
20 Lipiec 2018

Windows 10 Redstone 5 – ogromna paczka, zupełnie nowe funkcje – szykujcie się!

Podczas gdy aktualizacja o „kodzie” 1803 dla Windows 10, poza kompletną dewastacją systemu, usunięciem grup roboczych z wersji Home i problemami ze skanowaniem po sieci nie oferowała niczego konkretnego w zamian, w nadchodzącym jesiennym pakiecie o roboczej nazwie „Redstone 5” możemy spodziewać się dużych zmian i nowych funkcji. Poniżej przedstawiamy te, o których już dziś wiemy i możemy wziąć je za pewnik.

12 Październik 2015

Kondycja rynku mobilnego – do czego to dąży i czego oczekujesz od swojego telefonu?

Choć raczej uważam się za entuzjastę technologii (związanej jednak bardziej z rynkiem PC), to pierwszego smartfona z prawdziwego zdarzenia zacząłem używać naprawdę bardzo późno – i był to Galaxy S3. Dlatego nawet nie śmiem i nie będę próbował wypowiadać się o branży smartfonów jako ekspert – lecz zwykły, szary użytkownik. Jakby jednak nie patrzeć – zdanie takiego konsumenta powinno się mocno brać pod uwagę. Nas jest przecież najwięcej.

28 Kwiecień 2015

Ile herców rejestruje Twój wzrok? Pytanie stare jak… ekran

Wywiad z mgr Małogrzatą Osowiecką – ekspertem od mózgu, nie od oczu.

4 Listopad 2014

Zła passa usług przechowywania plików„w chmurze” trwa w najlepsze – a być może… w najgorsze?

Wszyscy choćby „średnio” obeznani w temacie wiedzą, że całkiem niedawno (bo dwa miesiące temu) wyciekły do sieci nagie zdjęcia znanych celebrytek z Hollywood. W efekcie Internet aż zagrzmiał, a aferę nazwano „the Fappening”. Gwiazdy, których zdjęcia wyciekły, nie pozwały jednak usługodawcy, który źle zabezpieczył swój produkt lecz… złożyły zbiorowy pozew przeciwko Google1 , za opieszałość w usuwaniu wyników wyszukiwania – czego postaramy się nie komentować, gdyż mogłoby to być aż nazbyt ironiczne. Snapchat nie okazał się lepszy – dosłownie kilka dni temu „wylały się” zdjęcia (tak, oczywiście, też nagie) – tym razem nie gwiazd, lecz „zwykłych” użytkowników2…

10 Październik 2014

Nvidia zrewolucjonizowała właśnie mobilną rozgrywkę? Całkiem możliwe!

Czasami dzieje się tak, że utrwalony, zakorzeniony gdzieś na trwałe pogląd lub „oczywista oczywistość” muszą zostać zrewidowane i rozpatrzone raz jeszcze. Uczy nas tego historia i cała nasza codzienność. Nikt z nas już nie pamięta, że Ziemia była kiedyś płaska, a przecież była ; )

serwis komputerów dell gdańsk
naprawa komputerów hp gdańsk
serwis laptopów sony vaio gdańsk
naprawa komputerów gdańsk
serwis laptopów toshiba gdańsk
<naprawa komputerów acer gdańsk
serwis laptopów asus gdańsk
naprawa komputerów lenovo gdańsk
serwis laptopów samsung gdańsk
naprawa sprzetu amd gdańsk
serwis gigabyte gdańsk
naprawa laptopów cisco gdańsk
naprawa sprzetu nvidia gdańsk
naprawa laptopów intel gdańsk