Skontaktuj się z nami


* pole wymagane

ITvip – najlepsza pomoc informatyczna

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, których połączyła wspólna, silna pasja i lata doświadczenia w różnych strefach branży komputerowej.
Najważniejszym , podstawowym zamysłem powstania firmy ITvip było stworzenie serwisu komputerowego oraz wsparcia informatycznego, które na rynku będą wyróżniać się tym co, niestety, nie jest zbyt popularne w tej branży, czyli bezwzględną uczciwością, oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta, niezależnie od tego, czy jest to duża firma, czy klient indywidualny. Pracowników dobieramy w rygorystyczny sposób, który na samym szczycie stawia fachową wiedzę, oraz absolutny szacunek do klienta i jego potrzeb. Nie znajdziesz wśród nas kolejnego, opryskliwego informatyka, który nie ma dla Ciebie czasu.

Dynamiczny i szybki rozwój naszego sektora branżowego to coś, w czym idealnie się odnajdujemy, gdyż ogólnie pojęta informatyka to dla nas nie przykry obowiązek zawodowy, ale pasja i hobby. Takie podejścia pozwala nam być zawsze na bieżąco z wszystkimi nowinkami technologicznymi jakie pojawiają się na rynku.

Nasze dotychczasowe doświadczenia pozwalają nam dopasować ofertę naszych usług do praktycznie każdego, kto tylko potrzebuje wsparcia informatycznego. Nie sprawia nam trudności przejęcie wszystkich zadań informatycznych w dużym przedsiębiorstwie, jak i w małych, rodzinnych biznesach. Nauczyliśmy się także, że korzystanie z gotowych rozwiązań i powielanie schematów działań nie sprawdza się na dłuższą metę.
Stosujemy w pracy pewne moduły, które, dopiero przy odpowiednim połączeniu, dają pożądany efekt.

Przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy o współpracy i wdrożeniem naszych rozwiązań w Twoim przedsiębiorstwie możesz liczyć na profesjonalnie przeprowadzony audyt potrzeb Twoich i Twoich pracowników.

Z powodzeniem zajmiemy się wdrożeniem odpowiednich procedur bezpieczeństwa, oraz szkoleniami uzupełniającymi wszelkie braki w wiedzy Twojego personelu.

Naszą misją jest to, by problemy z infrastrukturą komputerową po prostu Cię nie dotyczyły, byś mógł zająć się po prostu biznesem i zarabianiem pieniędzy. Problemy tej natury możesz po prostu zostawić nam i nie przejmować się nimi nigdy więcej.
Gwarantujemy, że usprawnimy wewnętrzną i zewnętrzną komunikację sieciową, zadbamy o 100% zadowolenie z pracy na każdej, pojedynczej stacji roboczej, zoptymalizujemy działanie Twojego oprogramowania i sprzętu tak, byś nigdy nie musiał tracić czasu, pieniędzy oraz nerwów na jakiekolwiek awarie sprzętu i nie martwił się o utratę, czy brak dostępu do Twoich najważniejszych danych.

Pamiętamy o tym, że wolno działające komputery to strata setek roboczogodzin rocznie.

Naszych klientów nigdy nie pozostawiamy bez wsparcia – zawsze możesz liczyć na naszą fachową poradę, nawet w godzinach nocnych, mając 100% pewności, że na Twój aktualny problem znajdziemy rozwiązanie, które inni znać będą jutro. Podjęcie współpracy z nami oznacza dla Ciebie naszą pełną gotowość do pomocy z najważniejszym narzędziem pracy w dzisiejszej rzeczywistości, czyli z komputerem. Nie ważne, czy z jednym, czy z dziesiątkami na raz.

serwis komputerów dell gdańsk
naprawa komputerów hp gdańsk
serwis laptopów sony vaio gdańsk
naprawa komputerów gdańsk
serwis laptopów toshiba gdańsk
<naprawa komputerów acer gdańsk
serwis laptopów asus gdańsk
naprawa komputerów lenovo gdańsk
serwis laptopów samsung gdańsk
naprawa sprzetu amd gdańsk
serwis gigabyte gdańsk
naprawa laptopów cisco gdańsk
naprawa sprzetu nvidia gdańsk
naprawa laptopów intel gdańsk