Skontaktuj się z nami






* pole wymagane

Audyty

Dla naszych Klientów wykonujemy audyty sprzętu komputerowego i oprogramowania. Jeśli myślisz, że Tobie taki audyt nie jest potrzebny – zobacz, jak wiele możesz zyskać dzięki niemu:

audyt sprzętu pozwala na określenie stopnia wykorzystania zasobów komputera (wykorzystanie dysku, pamięci RAM) oraz wskazanie możliwości jego rozbudowy

audyt oprogramowania pozwala prześledzić wszystkie programy, zainstalowane na komputerze, sprawdzić licencje i porównać wersję zainstalowaną z tą, która jest określona w licencji (innymi słowy: pozwala na sprawdzenie legalności oprogramowania). Dzięki audytowi oprogramowania wiesz, jakie licencje powinieneś dokupić i czy pracownicy bez Twojej wiedzy nie instalują nielegalnych programów, ściągniętych z Internetu. Na Twoje życzenie zablokujemy im możliwość instalacji oprogramowania bez wiedzy informatyka – to ograniczy konieczność wykonywania częstych audytów i pozwoli zaoszczędzić pieniędzy i stresów, związanych z ewentualnymi kontrolami legalności oprogramowania.

ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip