Skontaktuj się z nami


* pole wymagane

Audyty

Dla naszych Klientów wykonujemy audyty sprzętu komputerowego i oprogramowania. Jeśli myślisz, że Tobie taki audyt nie jest potrzebny – zobacz, jak wiele możesz zyskać dzięki niemu:

audyt sprzętu pozwala na określenie stopnia wykorzystania zasobów komputera (wykorzystanie dysku, pamięci RAM) oraz wskazanie możliwości jego rozbudowy

audyt oprogramowania pozwala prześledzić wszystkie programy, zainstalowane na komputerze, sprawdzić licencje i porównać wersję zainstalowaną z tą, która jest określona w licencji (innymi słowy: pozwala na sprawdzenie legalności oprogramowania). Dzięki audytowi oprogramowania wiesz, jakie licencje powinieneś dokupić i czy pracownicy bez Twojej wiedzy nie instalują nielegalnych programów, ściągniętych z Internetu. Na Twoje życzenie zablokujemy im możliwość instalacji oprogramowania bez wiedzy informatyka – to ograniczy konieczność wykonywania częstych audytów i pozwoli zaoszczędzić pieniędzy i stresów, związanych z ewentualnymi kontrolami legalności oprogramowania.

serwis komputerów dell gdańsk
naprawa komputerów hp gdańsk
serwis laptopów sony vaio gdańsk
naprawa komputerów gdańsk
serwis laptopów toshiba gdańsk
<naprawa komputerów acer gdańsk
serwis laptopów asus gdańsk
naprawa komputerów lenovo gdańsk
serwis laptopów samsung gdańsk
naprawa sprzetu amd gdańsk
serwis gigabyte gdańsk
naprawa laptopów cisco gdańsk
naprawa sprzetu nvidia gdańsk
naprawa laptopów intel gdańsk