Skontaktuj się z nami


* pole wymagane

Kopia bezpieczeństwa danych w firmie

ARCHIWIZACJA

Bezpieczeństwo danych firmy to także odpowiednia ich archiwizacja, o czym często się nie myśli do momentu utraty wszystkich, gromadzonych niekiedy latami, ważnych plików i folderów. Dane z komputerów tracimy nie tylko w przypadku awarii sprzętu czy umyślnego działania osób trzecich (niezadowolonych pracowników, włamywaczy), ale również podczas wypadków losowych – takich jak burze, które powodują zwarcia czy przepięcia sieci. Dlatego warto działać profilaktycznie i pomyśleć i bezpiecznej, profesjonalne, bieżącej archiwizacji danych ważnych dla firmy.

Naszym Klientom zapewniamy archiwizację danych:

  • pliki i foldery z komputerów pracowników,
  • poczta ze wszystkich skrzynek mailowych w firmie,
  • dane przechowywane na serwerach, strony www.

W zależności od Twoich potrzeb, możemy archiwizować wszystkie dane w Twojej firmie lub wyłącznie wybrane, ważne dla Ciebie pliki. Archiwizacji dokonujemy tak często, jak potrzebujesz – raz w tygodniu, raz w miesiącu itp., co ustalamy podczas szczegółowej konsultacji, w której zostaniesz poinformowany o korzyściach wybranego planu działania. Możemy także postawić serwer, dzięki któremu wykonamy kopię automatycznie, kopię pełną lub przyrostową.
Zadbaj o bezpieczeństwo i miej zapasową kopię swoich danych, zanim będzie za późno. Skontaktuj się z nami – doradzimy Ci, jaka kopia zapasowa będzie najbardziej opłacalna w Twojej firmie.

ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip
ITvip