Skontaktuj się z nami


* pole wymagane

Kopia bezpieczeństwa danych w firmie

ARCHIWIZACJA

Bezpieczeństwo danych firmy to także odpowiednia ich archiwizacja, o czym często się nie myśli do momentu utraty wszystkich, gromadzonych niekiedy latami, ważnych plików i folderów. Dane z komputerów tracimy nie tylko w przypadku awarii sprzętu czy umyślnego działania osób trzecich (niezadowolonych pracowników, włamywaczy), ale również podczas wypadków losowych – takich jak burze, które powodują zwarcia czy przepięcia sieci. Dlatego warto działać profilaktycznie i pomyśleć i bezpiecznej, profesjonalne, bieżącej archiwizacji danych ważnych dla firmy.

Naszym Klientom zapewniamy archiwizację danych:

  • pliki i foldery z komputerów pracowników,
  • poczta ze wszystkich skrzynek mailowych w firmie,
  • dane przechowywane na serwerach, strony www.

W zależności od Twoich potrzeb, możemy archiwizować wszystkie dane w Twojej firmie lub wyłącznie wybrane, ważne dla Ciebie pliki. Archiwizacji dokonujemy tak często, jak potrzebujesz – raz w tygodniu, raz w miesiącu itp., co ustalamy podczas szczegółowej konsultacji, w której zostaniesz poinformowany o korzyściach wybranego planu działania. Możemy także postawić serwer, dzięki któremu wykonamy kopię automatycznie, kopię pełną lub przyrostową.
Zadbaj o bezpieczeństwo i miej zapasową kopię swoich danych, zanim będzie za późno. Skontaktuj się z nami – doradzimy Ci, jaka kopia zapasowa będzie najbardziej opłacalna w Twojej firmie.

serwis komputerów dell gdańsk
naprawa komputerów hp gdańsk
serwis laptopów sony vaio gdańsk
naprawa komputerów gdańsk
serwis laptopów toshiba gdańsk
<naprawa komputerów acer gdańsk
serwis laptopów asus gdańsk
naprawa komputerów lenovo gdańsk
serwis laptopów samsung gdańsk
naprawa sprzetu amd gdańsk
serwis gigabyte gdańsk
naprawa laptopów cisco gdańsk
naprawa sprzetu nvidia gdańsk
naprawa laptopów intel gdańsk