Skontaktuj się z nami

  Komputery dla firm

  Jaki komputer jest najlepszy do firmy? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Grafik komputerowy może potrzebować bardzo wydajnej stacji roboczej, zaś zespół pracowników biurowych najlepiej wyposażyć w energooszczędny sprzęt, który zapewni stabilną, ciągłą pracę, bez przerw, opóźnień i awarii.

  Co wyróżnia nasze komputery? Przede wszystkim idealne dopasowanie do Twoich potrzeb. Nie musisz opierać się na szablonowych rozwiązaniach i ograniczeniach. Elementy naszego sprzętu dobierane są w odpowiedzi na Twoje potrzeby. Nie na odwrót. Dostarczymy Twojej firmie dokładnie to, czego potrzebuje. Pod uwagę bierzemy nie tylko wydajność, ale także wysoką energooszczędność. Podzespoły, które stosujemy, charakteryzują się najwyższą sprawnością energetyczną i najlepszym na rynku stosunkiem mocy do poboru prądu.
  Uwzględniamy nawet takie aspekty, jak natężenie dźwięku, jakie może generować sprzęt komputerowy. Jeśli zajdzie taka potrzeba, Twojej firmie dostarczymy sprzęt dosłownie bezszelestny.

  Jakość i bezawaryjność naszych stacji roboczych powinna być już oczywista – stosujemy podzespoły tylko najlepszych, wiodących firm, jak Asus, Chieftec, SilentiumPC, Crucial, Intel, AMD, A-Data, Western Digital, czy Samsung  i kompletujemy je z najwyższą dokładnością i dbałością o szegóły.
  Przystępność cenowa to także to, co musi mieć na uwadze nasz klient. Wiemy to, dlatego też jakość naszego sprzętu i usług nie idzie w parze z niebotycznymi kwotami.

  Skąd wiemy, czego potrzebujesz? Przede wszystkim mamy olbrzymie doświadczenie, które na bieżąco przekłada się na naszą umiejętność bezbłędnej analizy potrzeb Twojej firmy. Nasz specjalista przeprowadzi z Tobą, a w razie konieczności i z Twoimi pracownikami, wywiad, w którym zapyta o najczęściej wykonywane na komputerach zadania, oraz problemy, z jakimi dotąd spotkałeś się lub spotkali się Twoi pracownicy podczas pracy. Po analizie potrzeb Twojej firmy zdamy Ci szczegółowy raport, zawierający wszelkie nasze propozycje.

  Dlaczego my? Bo poza dostarczeniem do Twojej firmy sprzętu najwyższej jakości możemy objąć Twoją firmę stałą obsługą informatyczną. Nasz czas reakcji jest błyskawiczny, tak jak i czas rozwiązywania wszelkich możliwych problemów związanych ze sprzętem. Możemy otoczyć opieką również całą infrastrukturę sieciowa, oprogramowanie, serwer firmowy, oraz peryferia, takie jak drukarki i kserokopiarki. Nie musisz zatrudniać batalionu informatyków na stałe. Rozwiążemy dla Ciebie każdy Twój problem związany z ogólnie pojętym IT. Jeśli chcesz zapłacić za spokój w tych sprawach – po prostu go otrzymasz.

  serwis komputerów dell gdańsk
  naprawa komputerów hp gdańsk
  serwis laptopów sony vaio gdańsk
  naprawa komputerów gdańsk
  serwis laptopów toshiba gdańsk
  <naprawa komputerów acer gdańsk
  serwis laptopów asus gdańsk
  naprawa komputerów lenovo gdańsk
  serwis laptopów samsung gdańsk
  naprawa sprzetu amd gdańsk
  serwis gigabyte gdańsk
  naprawa laptopów cisco gdańsk
  naprawa sprzetu nvidia gdańsk
  naprawa laptopów intel gdańsk